Lora12345• 22 апреля 2022

Наказ Мінекономіки номер 313

Хвилює питання не через те, що не хочу служити, а через те, що хто буде опікуватися дитиною…

Як розібратися, чи можливо десь є перелік професії до цього наказу, які зобов’язані стати на облік у військкомат?
kanni• 22 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
У вас какая ?
Она может просто под общую категорию подпадать
Юрист (правознавство)
Стешк@• 22 апреля 2022
Ответ дляkanni
Мабуть 18-60, як і для чоловіків. Гендерна рівність
’Жизнь тяжелая, слава Богу, не долгая’ - только такие мысли от происходящего вокруг
kanni• 22 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Зараз жінок, навіть тих, хто стоїть на військовому обліку, не чіпають і вільно випускають за кордон.

З таким сусідом, на жаль, нам світить те, що в Ізраїлі в найкращому випадку. А там, самі знаєте, жінки не просто військовозобов‘язані, а реально служать
Стешк@• 22 апреля 2022
Ответ дляkanni

Основне ’зараз’, що буде потім і для чого це - невідомо
kanni• 22 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Так. Але чому ж невідомо - як раз все відомо. За законом, у воєнний час і під час мобілізації військовозобов’язаних жінок можуть призвати на службу.
olya8385• 22 апреля 2022
я счастливчик, по двум подхожу)
Стешк@• 22 апреля 2022
Ответ дляkanni
Закон цей починали просувати ще ДО війни. А як війна буде повномаштабною, то хочеш-не хочеш всі стануть учасниками
kanni• 22 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Тероборону теж створили ще до війни. Готувалися.
Стешк@• 22 апреля 2022
Ответ дляkanni
Блін, то не знали, то готувалися... Життя - спектакль, а люди в ньому актори (в даному випадку пєшки)
Polz• 22 апреля 2022
Не панікуйте. Зарад по закону навіть жінка військовослужбовець може звільнитись одним днем, якщо є діти. Так що
Стешк@• 22 апреля 2022
Ответ дляPolz
На даний момент так. Все змінюється зі швидкістю звуку, коли потрібно
kanni• 22 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Ну а ви хотіли, щоб вам точно дату і час назвали? І попередили, щоб всі українці звільнили територію для росіян?

Готувалися, бо були підстави. Але чи знали час, масштаби і т.п.?
Кукуля• 22 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Ну надо же кому-то мусор подметать с поля боя.
Не говорите)
Echinaceia• 22 апреля 2022
Ответ дляСтешк@
Та готувалися.
Жін. облік;військові навчання, які вже довгий час не проводилися, раптом почалися у всіх регіонах; тро...

Єдине, що мені, здається, ніхто не очікував масштабу цього пі...ца.
Baunty Baunty• 22 апреля 2022
Ответ дляPolz
В военное время- только если мать одиночка по документам - это точно.
А что прикажете делать 45+? Рожать байстрюков?
Nadiaaaa• 22 апреля 2022
Это как-то даже не смешно. Все будут работать в военкоматах, менеджеры, бухгалтера, программисты и экономисты, а откуда столько военкоматов и рабочих мест в них, там такая нехватка кадров? И второй вопрос, а на страну кто работать будет? Что-то я не совсем понимаю логику этого военного учёта....
Baunty Baunty• 22 апреля 2022
Прививки тоже говорили- не обязательно, а потом сами знаете что.
Кроме того, без военного билета не будут принимать на работу и учебу.
Niviana• 22 апреля 2022
Ответ дляBabylady
Где же все те, кто тут вечно мужиков с дерьмом смешивал и стыдил, что такие-сякие, не хотят родину защищать?
сидят по польшам давно и ’ценные’ указания другим раздают
Аня+Федя=Данил• 22 апреля 2022
Дівчата,а вчителі молодших класів також?
Invictusgirl• 22 апреля 2022
Ответ дляАня+Федя=Данил
Там же список дали
Посмотрите
Invictusgirl• 22 апреля 2022
Ответ дляNadiaaaa
А при чем тут работа в военкоматах?
Это те,кто подлежит службе в военное время
Кукуля• 22 апреля 2022
Ответ дляBaunty Baunty
Ну, погодите. Есть ещё список болезней, по которым женщина не пригодна. Но вообще это «прекрасно»: 45-50 приливы-Отливы, гормоны. А тут ещё здравствуйте это все
Baunty Baunty• 22 апреля 2022
Ответ дляNadiaaaa
А мне понятно- больше женщин воен/обяз- меньше беженцев с детьми - двух зайцев одним ударом.
Invictusgirl• 22 апреля 2022
Ответ дляBaunty Baunty
Вроде того.
Закрыть всех в клетке и пусть насилуют и убивают.
Echinaceia• 22 апреля 2022
Ответ дляNadiaaaa
Не працювати в військоматі, а статт на військовий облік і за потреби бути мобілізованою.
Це, так як чоловіки зараз, викликають в залежності від черги та спеціальності СЛУЖИТИ ( в теперішній час - воювати)
Invictusgirl• 23 апреля 2022
Я одного не пойму,это теперь будет армия и для женщин ?
Nadiaaaa• 23 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А при чем тут работа в военкоматах?
А где, батальон бухгалтеров и менеджеров, что ли? Где они служить все будут?
BloomBom• 23 апреля 2022
Жду когда откроют границы, что бы уехать отсюда семьей. Но что то мне подсказывает, что они догадываются что такие намерения у многих, по этому максимально долго будут держать границы на замке
Echinaceia• 23 апреля 2022
Ответ дляPolz
Моя сестра - мама, яка сама виховує дитину. Військовозобовязана медик.
Сказали, що не може відмовитися, якщо прийде повістка.
Invictusgirl• 23 апреля 2022
Ответ дляNadiaaaa
На фронте
При чем тут работа военкомата ?