Асталависта бэйби• Изменено 1 час назад

Зустріч з багатодітною подругою

У неї троє дітей. Старшій 5.
З зими жаліється що вона тільки з дітьми і сидить, а в чоловіка активне в насичене життя, що він то в теніс, то в сауну, то на рибалку і ще її підколює : «Так а де твої подруги. Збирайся і ти йди»

Старшу дитину подруга водить в басейн, але не професійно, а просто, щоб плавати навчити.
Дзвонить і каже мені тиждень тому: «Мабуть в середу не поведу старшу в басейн , бо чоловік мені машину нову залишив, як я з тією машиною впораюсь, вона габаритна, мені важко»
Кажу «Та ти не придумуй, у тебе там камера 360, розберешся»
Ще 2 дні балачок про ту машину : ой поведу, та ні не поведу, а може повести…

Я в понеділок приїжджаю до рідного міста. А зі мною ще дівчинка із нашої компанії.
Дзвоню в понеділок багатодітній подрузі : «Давай в середу зустрінемось, дівчата будуть, може в кафе посидим»
Вона : «Так звісно! Я так хочу , о! Як би було чудово! Давайте. Вас троє і я четверта - клас!»
У вівторок зʼясовується , що в кафе вона може або зранку (що всім незручно) або тільки на 40 хвилин увечері, бо чоловік не повернувся із відрядження, а мама з трьома не сидітиме.
Вже розумію, який то буде вечір, що діти будуть в усих на головах , скрипучим серцем кажу «Ну добре давай в тебе»

Вона «Ну прекрасно, то замовте суші хтось»
Я в місті не живу вже рік, на зустріч буду їхати з лікарні від мами, та дівчинка, що зі мною приїхала не живе останні пʼять. Ще одна з нашої компанії їхатиме з роботи.
Ну тобто це головняк : замовляти суші і катати їх по всьому місту. Чи замовляти на багатодітну, узгоджувати з нею коли їй зручніше отримати, повідомляти курʼєру як попасти а ЖК (у них закритий комплекс). Я чесно кажучи і адреси її напамʼять не помню.
Вже починаю злитися , але замовляю, перепитую у неї адресу, зручний час доставки, який саме номер з її трьох вказати.
Наступає середа. Інші дівчата у мене питають: «А о котрій ми зустрічаємося»

Дзвоню до неї, кажу «Ти дівчатам хоч в групу напиши, ми ж на 18:00»
Вона «та ні ! Мабуть на 20:00 мені ж треба Марійку в басейн везти»
У мене падає планка, кажу «А нашо ти людей назвала»
Вона «Ну там мама буде вдома»
Я вже завелась: «То ми в кафе не пішли, щоб з мамою твоєю сидіти!? І як ти плануєш встигнути»

Тобто людина веде дитину в басейн на 19. Я розумію, що заняття 45 хвилин. Але після басейну обмитися, по сушитися (вона дитині сушить волосся і влітку), дійти до машини , доїхати, запаркуватися - це в кращому випадку буде 9 година.
Там як раз меншого купати і вкладати це в кращому випадку до 22:00 все буде. З 23:00 комендантська

Для чого ті гості, для чого ти жалієшся, що сама.
Дівчата до тебе зібралися, під тебе підстроїлися, хоча всім було зручніше в кафе.
І ти при цьому не хочеш посунути свої справи. А просто, щоб люди сиділи в твоєму бедламі і розважали тебе.

Розізлилась дуже.
Вона врешті решт відмінила басейн. Зібралися ми на 18:00
Всюди гасали і волали її діти.
Ми і так її не особо бачили. Бо того годувати, тому готувати, а цей упісявся.
Більше я ниття про те як їй сумно в декреті не слухатиму. І ніяких посиденьок не влаштовуватиму.
Бо я крайня вийшла
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
не осилила

Чесно брешу• 1 час назад
Я пока читала у меня голова заболела. Ох вы и умеете нудно писать)
Так а на что рассчитывали? Она мама, у нее 3 детей, муж прихожанин. Конечно, она вся в детях будет. Логично
Пригощаю кашею• 1 час назад
А зачем она столько опоросила?
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Для чого ти назвала собі гостей, якщо ти в цей час ведеш дитину в басейн.

Скажи : мені ці гості найближчі 20 років не цікаві.

І все!
Ніхто не буде навʼязуватися.
Всі підуть в кафе як планували із самого початку
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
А зачем она столько опоросила?
Відстрочка треба
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби

І все!
Ніхто не буде навʼязуватися.
Так ей интересны гости. У нее трое детей. Была бы возможность, она бы и почку продала за спокойное общение с подругами, которые не слюнявые и не кричат мам каждые 5 сек
Пригощаю кашею• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Відстрочка треба
Я так поняла муж живет своей отдельной классной жизнью, а она отдельно с тремя маленькими отсрочками . Печально
Шаманю второпях• 1 час назад
Подруга утеряна. Превратилась в яжемамку.
А ноет что типа ей грустно для приличия и по старой памяти.
А вы автор, больше в спасатели не подвязуйтесь. И вообще 7 одного не ждут. Назначаете встречу там и во столько как удобно большинству, а мамашка пусть подстраиваться если ей вы нужны.
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Ну то може не вести в басейн, куди ти сумнівалась вести чи ні і без подруг.
І посидіти трохи з подругами?

автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
Чоловік пропонує няню. Грошей там повірте.
Двоє старших в приватному садку.

Але «незамахалась - не мать»

Хіба ж можна хліб дурно їсти.
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
І посидіти трохи з подругами?
Так она и не повела
Полтавська галушка• 1 час назад
Цей декретний вир сильно впливає на організаційні здібності. Не варто поки покладати на неї керівництво
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Так она и не повела
Звісно!
Бо я на неї наїхала і сказала : «Вибач , звичайно, але я не прийду, може якось іншим разом. Коли басейну у вас не буде. І дівчат ти позвала дарма»
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Звісно!
У нее мозг по другому работает. Не злитесь на нее. Она затюканая
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Та може і затюкана((
мегамоСГ• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не осилила
Вас тоже не могут осилить многие люди
Так вы ещё и пишете ужасно
мегамоСГ• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Так пусть не морочит людям голову
мегамоСГ• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
В итоге всем головняк из-за нее
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Так пусть не морочит людям голову
Так ей встретиться тоже хочется, а за спиной 3 детей

Мурзилка• 1 час назад
Ото у вас крик души))
П.С. я осилила)
автор Асталависта бэйби • 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
В итоге всем головняк из-за нее
От!
Мораль така. Що всі під неї підлаштувалися. Хіба що в басейн не побігли коло неї сидіти.

І хто винен, що немає кола спілкування?
Чоловік? Діти?
Чи сама собі злий Буратіно?
автор Асталависта бэйби • 59 минут назад
Ответ дляМурзилка
Ото у вас крик души))
П.С. я осилила)
Ще й який!!!😂
Света С Приветом• 55 минут назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Двоє старших в приватному садку.

Але «незамахалась - не мать»

Хіба ж можна хліб дурно їсти.
Разрыв стереотипа про нищих многодетных))
тогдалия• 55 минут назад
Я не осилила. Но видно как вы хотите встретиться с подругой)) Я если хотела бы увидеть человека, мне было все равно на детей на головах, я бы купила поесть, попить, детям игрушки, уж зашла бы в комплекс, не тупая 😂 короче, знаете было бы желание
Принцепесочка• 54 минуты назад
Нихренасе, многодетные живут. И ЖК закрытый и новая машина.
Мурзилка• 53 минуты назад
Ответ длятогдалия
Не, вы дочитайте, потом пишите. Там подруге 300 лет надо, все это понятно дети/заботы, но она напрягала всех.
Света С Приветом• 53 минуты назад
Ответ дляПринцепесочка
Это всё на выплаты наверное))) тут обычно так пишут
АнтиТроль• 53 минуты назад
Я с одним ребёнком не хотела никаких подруг а тут с тремя.... и все маленькие
...
Принцепесочка• 52 минуты назад
Ответ дляСвета С Приветом
Конечно, на выплаты. На наши с вами деньги!!!!!!!
Мурзилка• 52 минуты назад
Ответ дляАнтиТроль
...
Так ее и не заставляли, она сама навязалась, а потом кружи её. Суши закажи, то се, третье, десятое.