Janeke_in_UA• 22 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Гуманітарку легко роздавати...це ж не власні кошти.
Ну местами ещё и продают открыто....
Ответ дляlovely
Так, роздають то добре, люди все одно розуміють, що то не його закупи (ну це ж очевидно..). А от як продають - то не краще мародерів!!! Під суд таких!
Та там під тими фото такий потік лесті, ніби той депутат власноруч той сок давив. Напишіть, що надійшла допомога з Німеччини і депутат організував доставку в село. Ні, про вдячність іноземцям ні слова. Тільки депутат
Ответ дляsobacura
Противно, це коли голова ОТГ всю окупацію пробухала в погребі, а потім як вилізла, почала розказувати басні, яка вона героїня! І деребанити гум.допомогу між своїми, а всіх інших посилати на базар, бо там же всьо є.
але ж народ йоб..й її вибрав? чи не знали? у мене дача в Обухівському районі, така ж Таня, тільки Свєта, вона вже 15 років голова, нормальний дядько балотувався, нє, народ обирає суку, пьяницю, ворюгу і хамку. до до кого питання?
Ответ дляKsu160576
Не вибирали, вибрали ті хто хотів працювати, + їхні родичі. А це, на хвилиночку купа народу! Хто хотів лишитися на своїх посадах в РДА (нині СР), по селам в якості старост, заступників, діловодів і так далі. В нашому районі 80 сіл, людей багато, + свої люди на дільницях також гарно спрацювали. Отак і вибрали.
Ответ дляsobacura
ну то ж вибрали ’ті хто хотів працювати’? то хай їдять
Dark_Yasna• 23 апреля 2022
Ответ дляVetas78
А у нас депутаты российскими продуктами торгуют и говорят - ашотаково ? Это бизнес и ничего более...
И гуманитаркой торгуют...
в подвал их в Мариуполь на месяц