Плачу и хочу домой. Почему мы должны покидать свой дом? Кошка с переноски не вылезла и не поела...
Ненавижу это все
Вінничанка• 23 апреля 2022
Ответ дляСоветчица
Щиро вам співчуваю, мені дуже шкода Харків, шкода людей, які кожен день мучаться і відчувають страх.
В Харкові була 1 раз, але мені дуже жаль це місто, це 2 по величині і значимості місто після Києва, там скільки підприємств зосереджено.
Це жахливо.
Харків став дуже гарний, багато гарних місць, парки, музеї, виставки.