irchik.ok• 23 апреля 2022

Чи впливає на виплату переселенців- в ЦНАП зробили помилку дату видачі свідоцтва

Дитини 8 років?
Можливо вже хтось отримав грошові виплати і в нього теж була помилка
bysinka• 23 апреля 2022
У мене також - стать не ту написали
Наталия-28• 23 апреля 2022
Я думаю що ні, вони вносять по ксероксам оригінал документів.
Настасенька• 23 апреля 2022
А вы расписались о получении такой справки?
Если да, то вы подтвердили правильность данных в справке и это уже’ваша проблема’.
Но выплаты вам должны дать))
Жмите их, пусть вносят правки, это очень сложно, но реально, и будьте внимательны к документам.
Lorhen_• 23 апреля 2022
Мені не вірно стать в довідці зазначили. В Цнапі в паперовій виправили, а в базі така можливість не передбачена. Сказали, що саме головне щоб номер паспорта був без помилок. У дітей номер свідоцтва.