irchik.ok• 23 апреля 2022
Чи впливає на виплату переселенців- в ЦНАП зробили помилку дату видачі свідоцтва
Дитини 8 років?
Можливо вже хтось отримав грошові виплати і в нього теж була помилка
Настасенька• 23 апреля 2022
А вы расписались о получении такой справки?
Если да, то вы подтвердили правильность данных в справке и это уже’ваша проблема’.
Но выплаты вам должны дать))
Жмите их, пусть вносят правки, это очень сложно, но реально, и будьте внимательны к документам.
Но выплаты вам должны дать))