Миззери• 23 апреля 2022

Так, мне это не нравится , провокации

В тг канале увидела такую новость, погуглила и таки на российских сайтах есть такие статьи судя по всему зайти не смогла так как нет впн
У меня нехорошие мысли на эту тему, они предупредили что возможны провокации от сша, с ядерным тактическим? Совсем дебилы? Как это можно сделать незаметно другой стороной сделать и их подставить ?
Но я о другом … Если они предупредили что возможны провокации со стороны сша то потом и будут вешать на уши своему быдло населению что это сша и были а Путина опять оклеветали
Mittens• 23 апреля 2022
Ответ дляJR-88
Самый треш был, когда на фед канале эксперт говорил, что само название Украина и украинец - постыдное
І хто тоді нацист..

rn7788• 23 апреля 2022
Ответ дляIrinnkA
Львів
Деякі експерти взагалі кажуть, що Дніпропетровськ.
rn7788• 23 апреля 2022
Ответ дляNatali8
Думаю, що не Львів, заблизько до Європи
На західній все близько до Європи, окрім хіба що Тернополя.
IrinnkA• 23 апреля 2022
Ответ дляNatali8
Думаю, що не Львів, заблизько до Європи
Так навпаки, це їм по приколу. Львів для них, як і Польща, уособлення бандерівського нацизму помножене на ненавистне НАТО. Я вже непогано розбираюся у цій хворій логиці. А ще, справа в тому, що окрім Львіва вони більш не знають міст. Ні, чули там про ’якійсь’ Тернополі, Чернівці, Івано-Франківські, але то не такі яскраві міста в плані ’бандерівщини’ як Львів. Не знаю, чи змогла донести думку.
IrinnkA• 23 апреля 2022
Ответ дляmenina
Їм якось так потрібно відвести війська, щоб це виглядало як перемога для тв. А як це зробити?
Вони їх не відведуть поки буде хоч 1% що вони можуть виграти( на втрати їх нахчати
IrinnkA• 23 апреля 2022
Ответ дляrn7788
Може й це. Дивлячись які цілі хочуть досягнути
ксюша2010• 23 апреля 2022
Фу, москалі нєкрасіві

menina• 23 апреля 2022
Ответ дляIrinnkA
Це геть зовсім песимістично(((
У мене жевріє надія, що вони будуть втікати, підібгавши хвости.
IrinnkA• 23 апреля 2022
Ответ дляmenina
Це геть зовсім песимістично(((
Там повно фанатиків. Втікають і зараз, але ж не всі(
Olenka• 23 апреля 2022
Теж немає впн, але у телеграмі всі їх дурнуваті змі є. Тож підписана на один з них, щоб знати, що там планують.
А ще хочу сказати, що як би все по дурному не виглядало, але треба то все відслідковувати.
Бо про лабораторії США в нас вони почали казати ще два роки тому. Більш того тоді ж казали, що в нас тут літаки з ядерними боєголовками. Я оце для роботи шукала фейки (для прикладів) і знайшла про це все від 2020 року. А ще я розіп´ятого хлопчика знайшла у 15 столітті.
Filomena• 23 апреля 2022
Ответ дляIrinnkA
Це точно. Вони чітко знають, що є Київ, Львів, Одеса, Харків та Маріуполь.