Пельмешка9• 23 апреля 2022

Де зараз знайомитися з чоловіками?

Більше як 2 роки я сама, готова до відносин і знайомств. Але де знакомитися? На сайиі напевно тільки озабочені. Інстаграм і фейсбука не має, думаю може завести але як там знайомляться? Друзів і подруг не маю. Життя йде...Порадьте щось
Розовая кукла• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
То про Гарі Поттера розповідали і про його всесвіт, при чому я люблю ці фільми, але це було так нудно - без перестанку слухати монолог. Ви ж знаєте , які голоси частіше за все у айтішніків?)

То про ремонти розказували.. я звісно розумію - людина заробила на квартиру, робить ремонт і живе тим, але все до деталей розказувати , чужій по факту людині то вже занадто
Та хай каже.. вы не зрозуміли,що спілкування було з одинокою..людиною. там не тіки такт розмови, і вдома трохи дивненько, особливо якщо під 40...рочків

Summer456• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Десь пару місяців.
Про блок не знаю, коли мені перестають писати, я не можу себе пересилити і запитати «де пропав?». Тобто якщо він пропадає, я жодного повідомлення не напишу. Мені подруги казали - може з ним щось сталося, захворів. Але у соц.мережах було видно, що в них все добре.
Про причини ні, що ви 😃 мені було б легше, якби хоч щось пояснили - по типу «зустрів іншу дівчину». Але повна тиша. Я поплакала і далі знайомитися з іншими. Цілеспрямована. Була)
Ну хоть сексу не було з тими, хто пропадав, бо це вообще було, якщо не було, то чого плакати?
Розовая кукла• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Там сидить багато одружених. Зустріла там декілька чоловіків зі своєї роботи, які давно одружені, мають дітей.
Познайомившись одне з одним і навіть сподобавшись , ніхто звідти не видаляється! Так і продовжують ходити з тобою на побачення, паралельно переписуючись (і не тільки думаю) з іншими дівчатами, хто скільки потягне.
Часто було таке, що спланувавши разом піти в кіно завтра, відсвяткувати разом Новий рік чи навіть його День народження наступного року, чоловіки зникають. Просто перестають писати.
Як думаєте з такими вводними можна побудувати щось серйозне?)
Їм не потрібні трудобудні та сімейні плани.вони хочуть емоцій, безтурботності ...та легкості
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляSummer456
Так что не нашли пару? Пока одни вы? Я в 30 лет удалилась везде помню весной, прошло 4 года и не тянет, без пары так и сижу, не нашла никого. Обидно, но вот так.
Ні, нікого не знайшла та й не шукаю. Думаю і не знайду найближчим часом. Коли так старалася і побачення були через день і то не вдалося побудувати серйозні стосунки. Останній раз була на побаченні пів року тому 🙈
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляSummer456
З одним був. Ми святкували його ДН, перезнайомив з його кумами , їхніми дітьми, ввів в компанію. Розказував як ми будемо святкувати його ДН через рік… і зник 🙊
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляРозовая кукла
«Вдома трохи дивненько» - ви маєте на увазі інтим?
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляРозовая кукла
Так і є. Але там є і дівчата, які шукають just fan. Я нікого не засуджую та навіщо голову морочити, якщо бачиш, що перед тобою серйозна дівчина, з хорошою роботою, власним житлом , сімейними цінностями і якій просто потр..ки не цікаві?!
Chak1980• 24 апреля 2022
Автор, думайте быстрее, с каждым днём в Киеве становится все больше молодых, губастеньких и голодных.
Розовая кукла• 24 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Не. Обстановку та поведінку