Пельмешка9• 23 апреля 2022

Де зараз знайомитися з чоловіками?

Більше як 2 роки я сама, готова до відносин і знайомств. Але де знакомитися? На сайиі напевно тільки озабочені. Інстаграм і фейсбука не має, думаю може завести але як там знайомляться? Друзів і подруг не маю. Життя йде...Порадьте щось
JR-88• 23 апреля 2022
Сейчас минимум 3 млн мужчин без жен и детей временно

annaannaannaannaanna• 23 апреля 2022
Ответ дляJR-88
Тоже хотела написать)
Автор, полный Киев айтишников одиноких)
Леди Репях• 23 апреля 2022
Ответила в личку)
Lis• 23 апреля 2022
Автор, у меня две знакомые после 24 вышли замуж. Обе за 40. До этого не могли сложить отношения. Одна обеды готовила, другая в магазин на кассу пошла. Оба мужчины очень классные симпатичные высокие военные. Одно но, обе женщины очень вкусно готовят))
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Автор, тільки не тіндер. 3 роки там просиділа, не буду називати кількість знайомств… але їх було до фіга! Серйозного там не знайдете нічого.

По темі не знаю , що сказати. Сама думаю над цим питанням. Скільки вам років?
автор Пельмешка9 • 23 апреля 2022
Ответ дляJR-88
Я не хочу одруженого, для мене це сміття)
автор Пельмешка9 • 23 апреля 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Тоже хотела написать)
Автор, полный Киев айтишников одиноких)
Так вони дома сидять в своєму компі )
автор Пельмешка9 • 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa

35)
annaannaannaannaanna• 23 апреля 2022
Ответ дляПельмешка9
Так вони дома сидять в своєму компі )
Они и поесть выходят)

Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Тоже хотела написать)
Автор, полный Киев айтишников одиноких)
Я перед тим, як йти на побачення, не з одним айтішніком проводила розмову по відео зв’язку . Через хвилин 10 я казала, що в мене багато справ і відключалась 🙈 ви б чули, що вони несли…
автор Пельмешка9 • 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Що саме?) Цікаво
Леска• 23 апреля 2022
Ідіть туда, де кучкуються чоловіки. А зараз вони де кучкуються? В околовійсковій справі.
annaannaannaannaanna• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Это были сисадмины, а не айтишники😀😅
Карина Ли• 23 апреля 2022
В фб, инстаграмме, на сайтах знакомств
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляПельмешка9
Що саме?) Цікаво
То про Гарі Поттера розповідали і про його всесвіт, при чому я люблю ці фільми, але це було так нудно - без перестанку слухати монолог. Ви ж знаєте , які голоси частіше за все у айтішніків?)

То про ремонти розказували.. я звісно розумію - людина заробила на квартиру, робить ремонт і живе тим, але все до деталей розказувати , чужій по факту людині то вже занадто
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Это были сисадмины, а не айтишники😀😅
Я працювала в айті компанії , тому знаю «какая разница»😉
annaannaannaannaanna• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Не одна вы
Northface• 23 апреля 2022
Ответ дляLis
Блин, я бы не хотела чтобы со мной были из-за того, что хорошо готовлю, или прислуживать умею, лучше одной ((
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляПельмешка9
35)
Мені трошки менше. Я починала сидіти на тіндері в 30р. і спочатку було більш активно і цікаво, може в мене було більше ентузіазму хз. Останній рік минулий (2021) просто дно. Перед Новим роком я видалила свій профіль, надіюсь назавжди

Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляЛеска
На блок пости? 😅
Katya009• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa

А чому серйозного нічого не знайти? Усі хочуть лише інтиму, вільних відносин чи просто люди були не ваші, нудні та нецікаві?
Katya009• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa

Взагалі, який % тих хто хоче лише інтиму і тих, хто хоче серйозних відносин?
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляKatya009
Там сидить багато одружених. Зустріла там декілька чоловіків зі своєї роботи, які давно одружені, мають дітей.
Познайомившись одне з одним і навіть сподобавшись , ніхто звідти не видаляється! Так і продовжують ходити з тобою на побачення, паралельно переписуючись (і не тільки думаю) з іншими дівчатами, хто скільки потягне.
Часто було таке, що спланувавши разом піти в кіно завтра, відсвяткувати разом Новий рік чи навіть його День народження наступного року, чоловіки зникають. Просто перестають писати.
Як думаєте з такими вводними можна побудувати щось серйозне?)
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляKatya009
По власному досвіду 90/10.
Наголошую, що я провела зустрічі з величезною кількістю чоловіків . З деякими пробувала зустрічатись
JR-88• 23 апреля 2022
Ответ дляПельмешка9
А адекватные мужчины сейчас не воюют, волонтерят или семьи свои спасают, а личную жизнь устраивают? Не знаю таких
Katya009• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
По власному досвіду 90/10.
А от скільки ви зустрічались з такими пропадалами?(тиждень, 2-3 т., місяць чи ще більше?)
І я правильно розумію, що вони навіть не казали причину зникнення, аля блок і все?(і ні тобі ’вибач, я знайшов іншу. Вибач, ми різні і не підходимо)
Kate04-ecfa• 23 апреля 2022
Ответ дляKatya009
Десь пару місяців.
Про блок не знаю, коли мені перестають писати, я не можу себе пересилити і запитати «де пропав?». Тобто якщо він пропадає, я жодного повідомлення не напишу. Мені подруги казали - може з ним щось сталося, захворів. Але у соц.мережах було видно, що в них все добре.
Про причини ні, що ви 😃 мені було б легше, якби хоч щось пояснили - по типу «зустрів іншу дівчину». Але повна тиша. Я поплакала і далі знайомитися з іншими. Цілеспрямована. Була)
Summer456• 23 апреля 2022
Ответ дляJR-88
А смысл? Автор не хочет быть любовницей.
Summer456• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Что несли?)
Summer456• 23 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Так что не нашли пару? Пока одни вы? Я в 30 лет удалилась везде помню весной, прошло 4 года и не тянет, без пары так и сижу, не нашла никого. Обидно, но вот так.