gingergirl• 23 апреля 2022

Конфлікт на фоні "Йти чи не йти до церкви в період війни"

Чоловік із заходу України, для нього церква на Паску - то святе і обов´язкове. Я не люблю в це все і всі попередні роки йшла туди чисто заради нього, мені не важко, а йому це важливо. Цього року він теж хоче йти. Всією родиною, тобто з дитиною. А ч боюсь цих погроз орків на завтра. Живемо в Києві.

2й раз конфліктуємо на цю тему. Він вперся йти і все. І не просто йти, а всією родиною пертися((
иркин• 25 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Ги.ги ги.
Все життя прожила на ЗУ.
Щонеділі служба.
От сьогодні знов ж таки ходила.
Вдень? Чи зранку? Чи з раннього ранку?

В усі пасхальні неділі служби вночі йшли, на ранок вже лише освячення пасок, а вдень священикам вже і поїсти і відпочити треба, бо всю ніч на ногах. Лише цього року не було нічних служб, окрім соборів, де священиків багато, вони можуть мінятися.