gingergirl• 23 апреля 2022

Конфлікт на фоні "Йти чи не йти до церкви в період війни"

Чоловік із заходу України, для нього церква на Паску - то святе і обов´язкове. Я не люблю в це все і всі попередні роки йшла туди чисто заради нього, мені не важко, а йому це важливо. Цього року він теж хоче йти. Всією родиною, тобто з дитиною. А ч боюсь цих погроз орків на завтра. Живемо в Києві.

2й раз конфліктуємо на цю тему. Він вперся йти і все. І не просто йти, а всією родиною пертися((
natlili• 23 апреля 2022
Комендантська година
Не йти

ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляparele
Завтра вообще лучше лишний раз никуда не высовываться, тем более - в церковь. В Киеве мощное ПВО, но она не в силах уничтожить все ракеты.
ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляgingergirl
Не буде вдень служіння? Не зрозуміла
Взагалі на Великдень всюношна, вдень в нас церкви після осячення закриті завжди, соборів і монастирів в нас не має. Достатньо онлайн богослужіння.
Space_girl• 23 апреля 2022
Естественно НЕ ИДТИ.
ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляMy Business
автор, хай чоловік йде.
а розговляться будете вдома всі.
я не піду. хоч завжди хожу, з дитинства, й дуже люблю святить все.
панічно боюсь. паску спекла. все приготувала.
бабуся моя жила в далекому селі, де не було церкви. то вона ставила кошик на двір - і казала що Бог освятив.
мені цього року теж освятить.
О! Скажу чоловікові хай збирає кошик, та поставимо на дворі! Дякую за ідею.
DamianaD• 23 апреля 2022
Автор , я не розумію як він збирається йти, якщо коменданська година?
В нас попередили, що в церквах тільки священники.
My Business• 23 апреля 2022
Ответ дляok1904
тільки не довго, щоб голодні котофани і собані не вкрали
м ясце.
rybka21• 23 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
В Харькове служба начнётся в 7 утра
Заkoхані• 23 апреля 2022
Ответ дляgingergirl
Хтось йде ще? Я не бачу в цьому сенсу ні тоді, ні тим більше зараз
Розлучайтеся.
Для чого так жити?

ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляMy Business
м ясце.
Точно! Наче немає такого у дворі, але треба бути пильному.
Заkoхані• 23 апреля 2022
Ответ дляI-va
Комендантский час по всей Украине. Никаких исключений нет. Какая церковь? Проснулись в 5 утра и сходили в церковь, если очень хочется.
’Исключения’ есть
DamianaD• 23 апреля 2022
Ответ дляrybka21
В Харькове служба начнётся в 7 утра
В нас сьогодні кожну годину в соборах освячують, вночі - тільки священники в храмі, після ком. години - люди.

Не можу зрозуміти, як збирається йти чоловік автора.
Заkoхані• 23 апреля 2022
Ответ дляDamianaD

Автор відповіла
DamianaD• 23 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Автор відповіла
Дякую, пропустила.
Завтра вдень не буде служби. Такі віруючі люди і таке пишуть.....
иркин• 23 апреля 2022
Так в храми людей не пустять, буде служба на 7:00.
иркин• 23 апреля 2022
Ответ дляDamianaD

От виникають великі сумніви щодо правдивості історії
иркин• 23 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Автор відповіла
Так був би він з ЗУ, то знав би, що в неділю вдень в храмах ніякої служби нема і ніколи не було.
Заkoхані• 23 апреля 2022
Ответ дляиркин
Ото вы шутница!
Заkoхані• 23 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Дякую, пропустила.
Так може йому не служба потрібна, а просто щоб покропили пасочки свяченою водичкою

Татьяна@..• 23 апреля 2022
Ответ дляgingergirl
Я з вами, не бачу потреби їти до церкви, коли війна в країні.
sim2406• 23 апреля 2022
Ми йдемо, освячення з 8 до 9ї ранку буде. Всюношну не стоїмо, та й службу в цьому році почнуть після 5.00.
kostyanych• 23 апреля 2022
А навіщо до церкви ходити?
Бог казав це робити?

То люди самі і вигадали.
Тож заради безпеки- це нерозумно.

Молитися та нести свою віру можна вдома та в будь- якому іншому місці.
sim2406• 23 апреля 2022
Ответ дляkostyanych
А навіщо до церкви ходити?
Бог казав це робити?

То люди самі і вигадали.
Тож заради безпеки- це нерозумно.

А навіщо церкви тоді взагалі?
kostyanych• 23 апреля 2022
Ответ дляsim2406
А навіщо церкви тоді взагалі?
А ви самі здогадайтесь.
любительница• 23 апреля 2022
Автор, ваш чоловік хоче, хай йде, тільки комендантська година. Я би таких сильно охочих в комендантський час, у відділення поліції одразу відправила, або одразу у воєнкомат, якщо такий сміливий і шукає на свою дупу пригод.
І взагалі, якщо щось ,не дай боже станеться біла тої церкви, чоловік потім кого винуватити буде? Задайте йому це питання. Один рік можна і не піти.
Rukkol@• 23 апреля 2022
Ми зараз в селі в Київській області, то сказали людям до церкви не йти. Батюшка зранку освятить кошики.
Tayano4ka_Tayano4ka• 23 апреля 2022
В нашей области все ночные службы запретили. Мы на самой границе. На севере. Сегодня вечером сходили, освятили. До этого года ходили в 3-4 часа утра.
иркин• 24 апреля 2022
Ответ дляkostyanych
А навіщо до церкви ходити?
Бог казав це робити?

То люди самі і вигадали.
Тож заради безпеки- це нерозумно.

Ну да, казав. «І щоденно до Церкви Господь додавав тих, що спасалися»

(Дії Апостолів 2:47)

І ще багато цитат з Біблії про Церкву.
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляgingergirl
Так він не в коменд.час хоче йти. Вдень. Але я проти навіть вдень, боюсь, що може бути небезпечно
Автор, як сьогодні вирішилося ваше питання?
harchushyn• 24 апреля 2022
Ответ дляиркин
Ги.ги ги.
Все життя прожила на ЗУ.
Щонеділі служба.
От сьогодні знов ж таки ходила.