Дівчата у кого таке? Була сьогодні на плановому узи по гінекології, так як, маю схильсть до поліпів в матці, хожу 1 раз на рік, і таке знайшли в правій ГЖ. Їх дві, розміри до 1см. В прошлом році, все було чисто по грудях. Записалась до мамолога, тільки на пятницу. Може до цього часу, якісь аналізи здати, щоб не ходити двічі.
ksenichka_ksenia• 23 апреля 2022
У меня в левой под вопросом одна 5 мм. Но как сказал мне маммолог,это может быть киста в регрессе, тк очень маленькая для фа. Точно может сказать только пункция. Когда обследовалась сдавала ттг,т4 свободный, пролактин на 3 день цикла
Ответ дляksenichka_ksenia
Дякую, по обстеженню, гормони норм? Гінеколог, говорить, що це скоріше гормональне.
Katinka2008• 23 апреля 2022
Ответ дляMarine_29
На 14 день. Цикл у мене 24дн
Переробіть на 7-10 день
На ці дні запишіться до мамологу, він одразу і зробить і проконсультує. І не переживайте, розмір невеликий, пухлинки доброякісні, будете просто спостерігати
Betelgeise• 23 апреля 2022
Не кипишуйте. Фиброаденома - доброкачественное новообразование. Нет никакого грома.
ksenichka_ksenia• 23 апреля 2022
Ответ дляMarine_29
Ну у меня были болиив груди и выделения немного, начала лечение и в том же цикле забеременела. Гинеколог сказала это лучшее лечение будет. Маммолог сказала наблюдать,но у меня еще и множественные кисты по узи. Гормоны были ок, немного ттг был повышен. Итого у меня 1е узи в цикле когла зебеременела, 2е в 32 недели (ничего не выросло нового) и вот надо опять делать, уже кормлю
ksenichka_ksenia• 23 апреля 2022
Ответ дляMarine_29
А що є якийсь звязок, коли робиш після 10 дня циклу?
Да, грудь меняется под влиянием гормонов. Надо в начале делать
Ответ дляksenichka_ksenia
Дякую, перероблю в началі наступного циклу. У мене і фолікул в ячнику 12 мм, хоча по циклу, вже жовте тіло має бути....чомусь так, можливо воно взаємозвязано. На нервах всі, стресс
Схильність до поліпів і до фіброаденом - наслідки тієї самої гормональної особливості. В ідеалі, звичайно перевірити естрадіол і корегувати його хоч чимсь. Це справді не загрозливі утворення, але рекомендуватимуть видаляти і те, і те - самі вони не розсмокчуться. Лікування тут тільки профілактичне може бути, щоб далі не утворювалися.