Lertka• 24 апреля 2022

Чи може чоловік з 3 дітьми виїхати закордон

без дітей? Діти фактично лишаються в Україні з матір´ю.
Питання не для мене, хочу почути об´єктівні відповіді.
Дякую
Виктория 2013• 24 апреля 2022
Нет

автор Lertka • 24 апреля 2022
Ответ дляВиктория 2013
Нет
Знайомий намагається виїхати з України на роботу, але без дітей. Я також думала, що не зможу, але він стверджує зворотне.
Rose_m• 24 апреля 2022
Нет.
Не ангелы• 24 апреля 2022
Нет
damjana• 24 апреля 2022
Нет конечно) нужно предъявить детей для вывоза, а не просто сам факт что наделал нужное количество и теперь гуляй куда хочешь
Selena*• 24 апреля 2022
Ні
Aleksakievua• 24 апреля 2022
Прикордонна служба гаряча лінія .
Вони проконсультують
Tina304• 24 апреля 2022
Знакомые выехали с двумя показав на границе в Дие свидетельство о рождении третьего от предыдущего брака. Третьего с собой не было, он остался со своей мамой. Граница в Молдову.
автор Lertka • 24 апреля 2022
Ответ дляdamjana
І я про те

автор Lertka • 24 апреля 2022
Ответ дляTina304
Знайомий дітей лишає вдома, так як їде на роботу. Тобто планує наразі
alisha12• 24 апреля 2022
Знакомый выехал, в Польшу, но дети с женой были там. Но, у него контракт с польской компанией.
Свята• 24 апреля 2022
Может
prozerpina123• 24 апреля 2022
Отец года, мля
Tania07• 24 апреля 2022
Пересекайте границу все вместе. На следующий день вы с детьми едьте обратно. Муж остаётся за границей. В чем проблема?
Горськ• 24 апреля 2022
Так,знайомий виїхав сам,тільки в цнапі брав витяги з свідоцтв про народження,бо біг з гарячої точки,діти від 3-х шлюбів і по всьому світу.
illaria-k• 24 апреля 2022
если они до 18 лет - да.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 апреля 2022
Ответ дляГорськ
Якийсь сюр в державі відбувається.
В мене знайомого признали годним з металевою пластиною в голові, а ці тікають дітьми прикриваючись 🤦🏻‍♀️
Будо б непогано, щоб таки той закон прийняли, про відповідальність утікачів.
Марго 152• 24 апреля 2022
Ответ дляLertka
Він все вірно стверджує. При наявності 3 дітей до 18 років, він має право виїхати маючи при собі не дітей, а свідоцтва про народження всіх дітей.
автор Lertka • 24 апреля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якийсь сюр в державі відбувається.
Так, я також за це.

snejs• 24 апреля 2022
Может
Gitelnitsa• 24 апреля 2022
Ответ дляLertka
Так, я також за це.
Це 3тя группа, як мінімум.
Горськ• 24 апреля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якийсь сюр в державі відбувається.
В цьому не орієнтуюся,але те,що без дітей перетнув кордон це 100%,закон дозволяє.На митниці перевіряють в базі,в них все є.
Irisha0604• 24 апреля 2022
Ответ дляprozerpina123
Отец года, мля
Завидуете?)
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляIrisha0604
Завидуете?)
Тупішого питання я ще не бачила. Ви б, певно, раділи, якби ваш чоловік поїхав, залишиаши вас з дітьми під обстрілами.
А за мене не хвилюйтесь, я виїхала за кордон з дитиною і котом, своїх не кидаю, хоч вам не зрозуміти.