irchik.ok• 24 апреля 2022

Переселенці: Як перевірити що заяву з рахунком IBAN передали соц служ

Спочатку оформлювали переселенця в Цнап
Наступного дня подавали заявку з рахунком в цнап
Так ось одній людині кошти вже надійшли а іншій ні
Можливо десь загубилась заява???
Солнечная_• 24 апреля 2022
У нас тоже , соседям деньги пришли , а нам -нет, хотя все делали в один день и у всех приват банк

IZol• 24 апреля 2022
Никак не проверите. Тоже ждём выплат. Одна справка датирована 30 марта, ещё две 4 апреля
Леска• 24 апреля 2022
В нас заяву одразу прийняли, але довідку з ібан доносили, коли довідку забирали. І теж питання чи доложили.
inesska0• 24 апреля 2022
Ответ дляСолнечная_
Скажите пожалуйста, какая область
19Jane05• 24 апреля 2022
А нас зареєстрували не 21.03 - ми прийшлі подавати, а помилилися і як би 21.02 подали - то прийшло повідомлення, що ми переселенці ще до військових дій й нам виплати не нараховуються
Солнечная_• 24 апреля 2022
Ответ дляinesska0
Скажите пожалуйста, какая область
Полтавская
Светочка79• 24 апреля 2022
Ответ для19Jane05
Вы уверены, что было написано не начисляются?))может вам рекомендовали обратиться ближайший ЦНАП, УТСЗН-это разное