Вчора Денісова підтвердила, що наших полонених утримують в колоніях і годують, як бачите, пустою вівсянкою зі шматком хліба. Порушення Женевської конвенції.
Businka_05• 25 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я задала конкретне питання, які ви знаєте українські форуми, крім цього?
Что вам даст мой перечень? Хотите пополнить свой список? Вы были на Ликаре? Если да, то должны знать минимум еще один форум, помимо советчицы.
Mrs.Ochmonek• 25 апреля 2022
Ответ дляBusinka_05
Знову питання замість конктерної відповіді))
Насправді, це мені це дасть можливість перевірити правдивість Вашого твердження:
’Достаточно зайти на любой украинский форум, чтобы узнать российские новости.’
Businka_05• 25 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Проверяйте. Для этого не нужен перечень форумов. ))) Заходите на те, которые знаете. Если знаете!
Mrs.Ochmonek• 25 апреля 2022
Ответ дляBusinka_05
Послали так послали)))
В принципі, було ясно що відповіді з приводу ВАШИХ українських форумів з рос.новинами не буде, але я сподівалась до останнього
Businka_05• 25 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Послали так послали)))
Не пытайтесь взять на слабо. Не прокатит. На что вы там надеялись - мне все равно. Ответила вам достаточно: если вы читаете не только советчицу, то без пробоем проверите мои слова. А если другие вам не известны, то ограничтесь исследованием этого. Больше мне нечего вам добавить. Всего хорошего
Mrs.Ochmonek• 25 апреля 2022
Ответ дляBusinka_05
З вами нічого ’не прокатит’, бо списку наших форумів , де можна було б регулярно ознайомлюватись з російськими новинами, у вас просто нема.
Вам теж всього доброго