Юля 458• 25 апреля 2022

Чоловік егоїст? Чи просто я погана дружина

Виговоритись. Терпець врвався просто. У нас троє дітей, найменшим 6 років , живем поки в спокійному місті, але, і єжу понятно що спокійних місць зараз нема і прилетіти може . Чоловік проти, щоб я виїжджала за кордон, хоч мене неодноразово запрошували і навіть просили приїхати як знайомі з Німеччини так і з Італії. Вчора поїхала моя сестра ,я могла їхати з нею, але… Коли доходить до сварки, він кричить щоб їхала сама, без дітей, що дітей він не віддасть мені . Вчора за столом почалась сварка, я сказала , що якщо так буде далі, треба їхати і його понесло, ти без мене не даш собі ради, ти сама не здатна покласти дітей спати, вони будуть голодні і т.д.
Він справді кладе менших спати, і якщо затримується на роботі ми чекаємо його іноді і до 11 години, але коли його нема, і я знаю що його не буде, я спокійно вкладаю дітей, просто в нього це виходить краще і я не хочу деколи напружуватися. Щодо іди, по перше там годують біженців , а по друге я готую їсти. Він іноді готує , але в основному я. Паску пік він з дітьми, бо я відмовилася, так як не вважаю за потрібне пекти те що можна купити. Він ревнивий і я вважаю це головною причиною. Але, далі ризикувати дітьми і собою, чи плювати на нього і їхати геть ?
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Вы этот вопрос еще раз себе задайте. Вам попутешествовать захотелось на шару, судя по всему.
Останні тижні моя думка змінилася, ситуація не стає кращою, і в фігню , типу ракети закінчуються я вже не вірю.

Alina1504• 25 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
’ по перше там годують біженців ’
Автор хочет покушать бесплатно
Tatarbunara• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Мене запрошує подруга з Німеччини, в неї свій дім, вони телефонували мені неодноразово, просять приїхати хоч на трошки
А хто дітей буде вкладати ? Подруга?
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
Дня три)
Ну потом в Италии ещё одна есть :)
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Мої не роблять цього самі. Купаю їх я , голови миє тато, бо вони кричать як різані
Ну чему научили, то и делают
Если у детей нет диагнозов, то они в состоянии это делать сами с 3-4 лет, а кушать с года
Tatarbunara• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Працювати не зможу однозначно. Але можу їхати не в лагерь, а до подруги
І як ви собі це уявляєте? Вчотирьох на шию подруги?
Киппи• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Коли чоловіка нема, вкладаю я. Просто коли він має приїхати з роботи, я чекаю на нього. Понганого нічого не бачу в тому, що він мені допоможе. Крім того він на роботі , а я вдома з дітьми і я стомлюсь
И куда Вы при таком раскладе хотите дергаться? Вы со своими детьми подруге быстро надоедите и рассоритесь на всегда. Я к своей сестре даже не еду, хотя она постоянно зовет. Не хочу напряга в наших отношениях и в ее семье. Нужно включить здравые мозги ,а не тупой эгоизм.
КРАСА-КОСА• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Що у Франк. змінилось за останніх два тижні? Може Ви краще знаєте, та нам теж пора пакуватись?
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
В 11 пришел, не помыться, не раздеться, не поесть, а бегом укладывать. Бо жена устала . Бедный мужик.
Він приходить раніше, іноді затримується і тоді приходить в 11 , буває і цілу ніч на роботі.Але коли я знаю, що його нема, я не розраховую на допомогу і кладу дітей сама чи з мамою. В чому проблема? Дітей хотів він більше ніж я, а тепер в війну не готовий вивезти в безпечне місце.

Киппи• 25 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Автор, а не подскажете, чья это тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3114478
Эркюль Пуаро не Ваш прапрапрадедушка?
Kusalochka• 25 апреля 2022
Да, вы плохая жена и как человек так себе.

Отдельное внимание, про отсутствие безопасных областей. Как же противно это читать. Особенно от западенцев, которые свои квартирки по 2000$ и выше сдают тем, кто от войны бежит в спокойные области.
КВІТКА-6965• 25 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну чему научили, то и делают
Самі миються в 3 роки з головою?)) Чому не в 2?
мульти1• 25 апреля 2022
мені здаєтся, що ви дуже лінива і інфантильна
tarveldy• 25 апреля 2022
Ответ дляFotografkiev
Скажу так - ви обоє егоїсти, а діти як заручники і зброя впливу один на одного.
+++
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну чему научили, то и делают
Де я написала , що вони не їдять самі. А по прибирати за собою, ну не всі тьотки дорослі це можуть.
Kusalochka• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Я бы тоже из Ивано-Франковска не уехала, понимаю вашего мужа
Жесть. И наглости хватает цинично писать, про то, что не безопасно
lilu1990• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я не хочу ховатись по підвалах в разі чогось. Боюсь запізнитись , вчора подивилась відео з Азовсталі, а сьогодні відео Марічки Падалко, як її чоловік ще в грудні купив квартиру в Львові і вивіз 2-3 дітей вранці. Чому мій не хвилюється за нас?
Запізнитись куди? На кордон з Польщею? Ви там будете перші в черзі в разі чого. Івано Франківськ не так далеко від кордону.
tanuwe4ka• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
’ по перше там годують біженців ’
Автор хочет покушать бесплатно
Ну там же не надо ничего делать будет. Вот бы ещё мужа, чтоб укладывал.
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Його не випустять .
Так с тремя детьми можно по закону

автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Чому не в рік, миються і ще й готують на всю сім’ю.
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ви в Івано-Франківську куди він вас мав вивизти?
Solnet• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
А спасать дитей от войны? Вышо!
frumoasa17• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так вам ще мама допомогає? Щось здається, що чоловік вас розбалувал.
КВІТКА-6965• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Не дивуюсь, у багатьох на горщик просяться від народження))
tessik• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А за чий рахунок ви збираєтесь жити в Німеччині? Комунальні послуги, харчі, ліки? Подруга надасть комнату, а все інше? Чи ви збираєтесь 4 людини повісити на шию подрузі? Працювати ви не плануєте. Та ще і троє дітей - ото подружка просто мріє про міні дітячий садочок у себе вдома . Мені здається ви плутаєте біженсьво з прогулянкою у гості.
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Так с тремя детьми можно по закону
Не можна . Він в мвс працює
ksusha1155• 25 апреля 2022
У вас спокійний регіон, сидіть з чоловіком.
Kusalochka• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Какой кошмар. Ну вы и гнилая. Какие подвалывы даже не знаете что это такое.
Zelenkа• 25 апреля 2022
Просто чоловік розуміє, що довго вас з трьома дітьми, яким ви не можете дати раду, подруги вас терпіти не будуть. А в таборі для біженців ви собі раду не дасте, куди ще і дітей тягнути?
Справа навіть не у тому, що ви у доволі безпечному Франеку.
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Ви знаєте плани Путіна? Куди він кине наступну ракету? Гнила людина ви