Виговоритись. Терпець врвався просто. У нас троє дітей, найменшим 6 років , живем поки в спокійному місті, але, і єжу понятно що спокійних місць зараз нема і прилетіти може . Чоловік проти, щоб я виїжджала за кордон, хоч мене неодноразово запрошували і навіть просили приїхати як знайомі з Німеччини так і з Італії. Вчора поїхала моя сестра ,я могла їхати з нею, але… Коли доходить до сварки, він кричить щоб їхала сама, без дітей, що дітей він не віддасть мені . Вчора за столом почалась сварка, я сказала , що якщо так буде далі, треба їхати і його понесло, ти без мене не даш собі ради, ти сама не здатна покласти дітей спати, вони будуть голодні і т.д.
Він справді кладе менших спати, і якщо затримується на роботі ми чекаємо його іноді і до 11 години, але коли його нема, і я знаю що його не буде, я спокійно вкладаю дітей, просто в нього це виходить краще і я не хочу деколи напружуватися. Щодо іди, по перше там годують біженців , а по друге я готую їсти. Він іноді готує , але в основному я. Паску пік він з дітьми, бо я відмовилася, так як не вважаю за потрібне пекти те що можна купити. Він ревнивий і я вважаю це головною причиною. Але, далі ризикувати дітьми і собою, чи плювати на нього і їхати геть ?
КВІТКА-6965• 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Все кто выехал в первые сутки двое устроились жить на шару.
Я знаю 16 сімей які виїхали 24-25 ніхто на шару не живе. А ні, є одна знайома, живе в поляків безкоштовно, але готує і прибирає на всіх і за всіх.
irisha.nikulina• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Мої не роблять цього самі. Купаю їх я , голови миє тато, бо вони кричать як різані
Ото вашій подрузі в Німеччині буде весело з вами
КВІТКА-6965• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Согласна 👍👍👍
Люди с Юго-востока даже не успели выехать, потому что уже 24.02 не ходили автобусы и дороги были перекрыты из-за военных действий...а такие как автор наглеют
То нащо захід обл звинувачувати?
Ответ дляЮля 458
Мені зараз дуже морально важко. Відчуваю себе загнаною, постійний страх. Тому і вважаю , що краще поїхати. Вбивають коментарі про наглих з ЗУ.
Шо ж ви зразу не сказали. Жителі Маріуполя вас би бідненьку пожаліли та їм ніколи: треба вистояти в черзі за їжею та десь води набрати і пересидіти в холодному підвалі. Але вам більше треба. Ага.
Мені здається, що ви просто заздрите подружкам які сто відсотків постять фотки в інстаграмі, сидячи в Європі.
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Троль ви! Якщо живете в паралельному світі і не бачите яка зараз ситуація на всій Україні.
Ви в усіх темах пишете різну маячню.
Як і зараз
Olenka_bum• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А мені здається, що він заради свого комфорту ризикує нами , щоб не хвилюватися, що я когось собі знайду і його залишу.
Дивно таке читати від мами 3х малолітніх дітей.
Якось, навіть, слів не можу знайти. Але вам, мабуть, видніше про вашого чоловіка.
Таке враження, що дітей народили, а вирости до віку в паспорті не встигли.
Якийсь інфантелізм
Kusalochka• 25 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Зависит от круга общения. У меня лично таких знакомых нет,потому, что все искали условия за деньги. Но не на прямую знаю людей. И тут часто темы.
Да и автора почитайте. Думает, что там кормят и селят бесалатно до сих пор
Kusalochka• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я бачила відео зі Львова, де хлопчику відрізало пальчик і загиблі мирні у такому спокійному здається Львові.
Удалено администрацией...
Ответ дляЮля 458
Ви прикалуєтесь. В мене троє дітей, менші близнята, і так, мені одній важко. Вони такі самі і його діти, чому маю наполягатиме тільки я
Да это вы прикалываетесь. Если вы с 6-летками справиться не можете, то о чем тогда вы тут страдаете? Прав ваш муж. Вы уедете, а потом ему же и ныть будете, как вам тяжело там одной. Сидите уж тут.
Джулияробертс• 25 апреля 2022
Респект чоловіку, який пік пасочки з дітками. Звичайно, можна купити, але аромат випічки, традиції, час проведений разом...ви хоч їм допомогли чи були поруч? Вірю, що з трьома складно, але треба по хорошому говорити з чоловіком, без скандалу...
Ответ дляЮля 458
А как вы тогда собираетесь с ними управляться одна, еще и в чужой стране? От ваших постов веет инфантильностью. Такое ощущение, что это у вашего мужа четверо детей.
Если что, то у меня тоже младшие двойняшки. Муж не всегда изъявлял желание после работы гулять с нами вместе, ссылаясь на усталость. И все остальные домашние заботы были в основном на мне. Вырастили без помощи бабушек-дедушек. Родители мужа жили далеко от нас, а мои до сих пор работающие пенсионеры.
irisha.nikulina• 25 апреля 2022
Ответ для_MadonnA_
По перше біженців годують - меня улыбнуло ))))) а если не негудуюють , то що ?
Так виплати ж самі великі в Німеччині, аж по 300 евро і всім там як медом намазано
А потім повертаються в кажуть ’Германия была ашибкой’
Бо хотілось шари і грошей, а німці трохи інакше це собі уявляли
Ответ дляЮля 458
Я не хочу ховатись по підвалах в разі чогось. Боюсь запізнитись , вчора подивилась відео з Азовсталі, а сьогодні відео Марічки Падалко, як її чоловік ще в грудні купив квартиру в Львові і вивіз 2-3 дітей вранці. Чому мій не хвилюється за нас?
а он не хочет обслуживать ваш страх
и больше мужа понимаю
Ответ дляЮля 458
Ви себе накрутили, бо Вам дуже хочеться поїхати до подружки погуляти по Європі, а чоловік не пускає. Якщо важко, пийте заспокійливі, в Європі не рай і годувати Вас і ваших дітей безкоштовно ніхто не буде. Доведеться вчити мову і йти на роботу, Ваш чоловік видно розуміє це і знає, що Ви цього не зможете зробити, а отже доведеться йому вас усіх чотирьох утримувати за свій рахунок, тільки там життя дорожче ніж тут. І страшно тим хто в гарячих точках під обстрілами, а ваша сім´я у спокійному регіоні, де можна спокійно жити.
Ответ дляalena2013
Я би так не змогла. Вибачте, але для чого такий чоловік?
Ответ для_Анна_83
Вы троллите?
Почему вы так, у меня знакомая троих родила мужу, она первого ростила, второго с рождения сестре отдала, пото после 2х лет забрала, третью тоже отдавала забирала, не работала замужем , муж ее на руках носит, она все вопросы с детьми говорит решает муж, а ей для нервной системы нужно поехать на 7 км или по магазинам купить шмотки. Если я вам напишу кем муж работает у вас волосы дыбом станут.