Юля 458• 25 апреля 2022

Чоловік егоїст? Чи просто я погана дружина

Виговоритись. Терпець врвався просто. У нас троє дітей, найменшим 6 років , живем поки в спокійному місті, але, і єжу понятно що спокійних місць зараз нема і прилетіти може . Чоловік проти, щоб я виїжджала за кордон, хоч мене неодноразово запрошували і навіть просили приїхати як знайомі з Німеччини так і з Італії. Вчора поїхала моя сестра ,я могла їхати з нею, але… Коли доходить до сварки, він кричить щоб їхала сама, без дітей, що дітей він не віддасть мені . Вчора за столом почалась сварка, я сказала , що якщо так буде далі, треба їхати і його понесло, ти без мене не даш собі ради, ти сама не здатна покласти дітей спати, вони будуть голодні і т.д.
Він справді кладе менших спати, і якщо затримується на роботі ми чекаємо його іноді і до 11 години, але коли його нема, і я знаю що його не буде, я спокійно вкладаю дітей, просто в нього це виходить краще і я не хочу деколи напружуватися. Щодо іди, по перше там годують біженців , а по друге я готую їсти. Він іноді готує , але в основному я. Паску пік він з дітьми, бо я відмовилася, так як не вважаю за потрібне пекти те що можна купити. Він ревнивий і я вважаю це головною причиною. Але, далі ризикувати дітьми і собою, чи плювати на нього і їхати геть ?
GlamMURKA• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Вони його слухають, а в мене ще бігають оодину, по сто раз встають в туалет, мені складно з дітьми , не бачу проблеми що він їх вкладає коли є
То ви ж вірно все пишете. Якщо вам комфортно, що чоловік займається дітьми, навіщо створювати собі додаткові напряги? Якщо складно з дітьми вдома, то в чужій країні без чоловіка буде ще складніше.

MamaGalya• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Працювати не зможу однозначно. Але можу їхати не в лагерь, а до подруги
Подруга вас усіх кормити буде? І терпіти чужих дітей? Ну-ну. У Вашого чоловіка таки більше розуму.
ElenaMari• 25 апреля 2022
Автор у него болезнь ревность, он и по голове из за ревности дать может, с такими не живут, это болезнь с последствиями
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Почему вы так, у меня знакомая троих родила мужу, она первого ростила, второго с рождения сестре отдала, пото после 2х лет забрала, третью тоже отдавала забирала, не работала замужем , муж ее на руках носит, она все вопросы с детьми говорит решает муж, а ей для нервной системы нужно поехать на 7 км или по магазинам купить шмотки. Если я вам напишу кем муж работает у вас волосы дыбом станут.
Я своїх нікому не скидувала. А ким працює чоловік?
Kusalochka• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я би так не змогла. Вибачте, але для чого такий чоловік?
Удалено администрацией...
Жулька1• 25 апреля 2022
Мені одній неприємно читати слово «западенці»???
Слухайте, досить вже ділити країну на схід та захід. Люди всюди, і всюди вони різні.
Я зі сходу, з Дніпра, зараз недалеко від автора, але оце «западенці» таке гидке слово.

По темі- автор, багато хто їде в ІФ область, як ви не в обласному центрі- то на зараз нема чого тікати.
Як хочете до подруги- обумовте строки повернення
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Ну не судіть про всіх по собі.
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляЖулька1

Мені здається, що ця війна нас ще більше розділить на схід і захід, нажаль(
DamianaD• 25 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
То нащо захід обл звинувачувати?
Війна почалася по всій території України в один день, але тепер західні регіони винні у тому, що їх мало бомблять. 🤷‍♀️

ksyuha831• 25 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Не тільки західні, я у нас в Полтаві від харків´ян вже не раз чула, що ми тут собі сидимо, а вони там страдають. Я так і не зрозуміла в чому Полтава то винна
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
І не дай Бог захочуть виїхати з країни, розстріляти на місці
S-lana• 25 апреля 2022
Автору - ви мама і тільки ви приймаете рішення за життя і безпеку своїх дітей. Ви завжди маєте розраховувати тільки на свої сили. Зараз немає безпечних міст в Україні, я вже 1,5 місяці за кордоном ( але оплачую місце проживання, маю роботу та офіс у місті мого перебування ) , але доси сдригаюся від кожної сирени авто, від кожного гулу з вулиці. Але ми за перші 9 днів ( опинилися в першій день війни не в Києві ) побачили такі жахіття, що я поки ще не можу повернутися.
Alina1504• 25 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
То нащо захід обл звинувачувати?
То что запад выехал в первые дни и за первую неделю заняли все бесплатные места , и теперь для людей с того же Мариуполя и других городов и сел Востока которые остались без жилья - места нет
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляS-lana
Дякую. Теж думаю, що прийдеться робити вибір самій і плювати на його думку.
whenallissaidanddone• 25 апреля 2022
А почему все так всполошились на счет укладывания детей папой? Я свою дочку укладываю за 10 минут максимум. А с мужем она будет кувыркаться очень долго. Может, у автора такая же обстановка...
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Де я написала , що вони не їдять самі. А по прибирати за собою, ну не всі тьотки дорослі це можуть.
Это вы о себе?
Не ангелы• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
так а гроші маєте для поїхати?
alena2013• 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Давайте без этих ярлыков!
kori• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Тому що, блядь, декому наразі жрать нема шо. А ви в мирному місці та оце ваше ’біженців кормлять’... Слів немає. Яка ви на хєр бєженка????? Як тільки взагалі рот відкривається. Фу. Самі розділяєте. Не всі. Такі як ви. Біженці, мля. А спробуйте як біженці подолати дорогу в 300 км за 10 днів, під обстрілами і т.д. І не забувайте, що біженців годують з чиїхось кишень. Тому, коли в вашому регіоні тиша та спокій, сидіть на дупі ровнесенько і не користуйтеся поміччу для біженців та ... короче, нема слів...

автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Так, тільки навпаки, в нього засинають за 10 хвилин, у мене за кілька годин і то з криком
Не ангелы• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
так гроші ж свої маєте, так? - плюйте і їдьте
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Своїх не маю. Але є заощадження деякі
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Самі миються в 3 роки з головою?)) Чому не в 2?
Помыть голову в 6 уже сами могут без проблем. А в 3 могут сходить в туалет сами, покушать сами, убрать игрушки сами и даже могут сами лечь спать.
А в 6 с этим всем вообще проблем не должно быть
globus801• 25 апреля 2022
Брата жінка в Польше, поехала после нового года диплом врача подтверждать. мала с братом тут лишились, место дуже спокійне, ч-з неделю после начала движухі запропонувала забрати малу брата в Польшу і заодно мою жінку з дітьми, я кажу є можливість виїхати в Польшу, а моя жінка відмовилась, сказала хрєн збудешся
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Чому не в рік, миються і ще й готують на всю сім’ю.
А вашим год?
Гл@ша• 25 апреля 2022
Господи автор, читаю вас уже не один день, судячи з ваших відповідей правильно чоловік робить, вас і саму кури загребуть, не те що з дітьми
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
А вашим год?
Моїм 6. І так, вони ще маленькі і не такі самостійні як ваші. Тому заспокойтесь нарешті.
alena2013• 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Все кто выехал в первые сутки двое устроились жить на шару.
Они многие уехали к своим родным.
Жулька1• 25 апреля 2022
Ответ дляkori
Це не зумовлено регіоном. Я з Дніпра поїхала, правда, своїм коштом, нічого не оформляла, чоловік працює, але як прийде повістка та працювати він не зможе- то оформлю все, що зможу, бо я зараз безробітня.
Та звинувачувати когось у чомусь- я не маю жодного права
Neva• 25 апреля 2022
А по-моему, все накинулись на автора, потому что у нее хороший муж, который и с детьми помогает и жену любит, раз боится от себя отпустить. Зависть.
И таки да, лучше не едьте. Вам там будет очень внапряг без его помощи