Юля 458• 25 апреля 2022

Чоловік егоїст? Чи просто я погана дружина

Виговоритись. Терпець врвався просто. У нас троє дітей, найменшим 6 років , живем поки в спокійному місті, але, і єжу понятно що спокійних місць зараз нема і прилетіти може . Чоловік проти, щоб я виїжджала за кордон, хоч мене неодноразово запрошували і навіть просили приїхати як знайомі з Німеччини так і з Італії. Вчора поїхала моя сестра ,я могла їхати з нею, але… Коли доходить до сварки, він кричить щоб їхала сама, без дітей, що дітей він не віддасть мені . Вчора за столом почалась сварка, я сказала , що якщо так буде далі, треба їхати і його понесло, ти без мене не даш собі ради, ти сама не здатна покласти дітей спати, вони будуть голодні і т.д.
Він справді кладе менших спати, і якщо затримується на роботі ми чекаємо його іноді і до 11 години, але коли його нема, і я знаю що його не буде, я спокійно вкладаю дітей, просто в нього це виходить краще і я не хочу деколи напружуватися. Щодо іди, по перше там годують біженців , а по друге я готую їсти. Він іноді готує , але в основному я. Паску пік він з дітьми, бо я відмовилася, так як не вважаю за потрібне пекти те що можна купити. Він ревнивий і я вважаю це головною причиною. Але, далі ризикувати дітьми і собою, чи плювати на нього і їхати геть ?
DamianaD• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дякую. Теж думаю, що прийдеться робити вибір самій і плювати на його думку.
Ви фінансово незалежна у вашому шлюбі? Зможете забезпечити належні умови своїм дітям, якщо подруга передумає на день 10?
Не рубайте з плеча

Катя Катерина• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А почему он не хочет ехать всем вместе?
У вас трое детей, если документы в порядке, есть свидетельство многодетной семьи и он туда вписан, проблем не будет на границе выехать.
И вы будете меньше переживать, что не справитесь и он тоже будет спокоен потому что рядом.
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляКатя Катерина
А почему он не хочет ехать всем вместе?
Його не випустять. Він працює на такій роботі, що їхати не може з нами, тому і біситься.
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Моїм 6. І так, вони ще маленькі і не такі самостійні як ваші. Тому заспокойтесь нарешті.
Ну так и вы не самостоятельные, хотя у вас трое детей.
Учите их. Моему тоже 6 и я понимаю какими могут быть дети в 6 лет. Есть минимум, а ваши его не делают. Поэтому вам и сложно.
Malahuha• 25 апреля 2022
Автор, зізнайтеся собі чесно, для чого вам їхати? Ви в спокійному місці, до вас їдуть переселенці з гарячих місць, невже вам справді дуже треба кудись тікати? У вас троє дітей, є допомога від батьків і чоловіка. А за кордоном ви замахаєтеся з трьома дітьми.
Ну чесно....
Я теж хочу за кордон на халяву, але мені совість не дозволяє тікати з Дніпра, а що вже казати за західні області.
kori• 25 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Це не зумовлено регіоном. Я з Дніпра поїхала, правда, своїм коштом, нічого не оформляла, чоловік працює, але як прийде повістка та працювати він не зможе- то оформлю все, що зможу, бо я зараз безробітня.
Та звинувачувати когось у чомусь- я не маю жодного права
Я не ділю країну за регіонами. Мій пост адресовано виключно автору. Знаєте, я прожила дві неділі у підвалі біля воєнного аеродрому і мені гидко зараз читати цей плач Ярославни. А вислів ’біженців кормлять’ вивів з себе. Безсовісна людина. Мій пост аж ніяк не стосується західних регіонів та їх жителів.
Катя Катерина• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну тогда тут только вам решать, как поступить.
Pavelolka• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Как по мне то ситуация сейчас ухудшается
А тема у автора была более месяца назад
Может запаниковала после сегодняшних прилётов на ЗУ
Для ЗУ не ухудшается.
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваші самі готують, одягаються, миються? Вашим точно 6 , а не 16 ? Чи ви просто тролите

S-lana• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
То что запад выехал в первые дни и за первую неделю заняли все бесплатные места , и теперь для людей с того же Мариуполя и других городов и сел Востока которые остались без жилья - места нет
Очень неприятно и непонятно читать такие комментарии .Никто не знал где, что и как будет.Каждый принимал решения оставаться/выезжать сам.И то и другое дается очень тяжело. Я, например, была уверена что никуда не уеду - но оказавшись в поселке под Киевом по Житомирской трассе ,провев большую часть времени в подвалах, прятавшись от разрывающихся ракет над головой, от танков, ездивших рядом с домом, от групп ДРГ - как только выдалась призрачная возможность ( как раз в то время участились расстрелы на трассе ) - выехала.В тот момент я не понимала куда, но понимала - что как можно дальше. И да , из вещей - только самые теплые и удобные для подвала, документы, ноутбук, дочь-подросток и кошка на руках .
olya8385• 25 апреля 2022
так ваш чоловік егоїст, мій такий самий хоча нічого не робить і дитину не погодує але його не відпустить бо знає що я сама не поїду
Pavelolka• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А мені здається, що він заради свого комфорту ризикує нами , щоб не хвилюватися, що я когось собі знайду і його залишу.
Самомнение у вас шкалит. При том, что вы задумываетесь о любовнике.
Жулька1• 25 апреля 2022
Ответ дляkori
Вибачте, але він сформульований значить, не дуже вдало.
Ті, хто їде своїм коштом мають на це право, як це у рамках законодавства.
Вам я бажаю ніколи в житті не мати такого досвіду, як вже маєте, спокою нам всім і перемоги.

Автору таки знайти згоду із чоловіком
Elina Zorina• 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Да, вы плохая жена и как человек так себе.

Отдельное внимание, про отсутствие безопасных областей. Как же противно это читать. Особенно от западенцев, которые свои квартирки по 2000$ и выше сдают тем, кто от войны бежит в спокойные области.
В Києві завжди такі ціни драли і до війни, і нікого не хвилювало які у нього обставини,і чому люди їдуть в другі міста, шоб вижити.
На західній багато безкоштовно живуть,а хто може дозволити - той платить
Trisha• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
какой ценный приз беженка с тремя детьми не любяшая готовить и не любящая напрягаться .
Нет я понимаю самомнение должно быть высоким, но у вас тут уже корона потолки задевает. Вы на какой период собираетесь осчастливить подругу собой и тремя детьми? Кто будет готовить и убирать, делать закупки, дайте угадаю подруга
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
У вас уява ого-го. Не стану пояснювати чи доказувати вам щось.
alena2013• 25 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Вы адекватная????
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Вы адекватная????
Ні. Сама в шоці, людині смішно з пораненої дитини.Це дно.
zana076• 25 апреля 2022
Я за вашего мужа, он у вас классный муж! Цените его

kori• 25 апреля 2022
Ответ дляЖулька1

Автору таки знайти згоду із чоловіком
І вам всьго найкращого. Тримаємось.
harchushyn• 25 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Помыть голову в 6 уже сами могут без проблем. А в 3 могут сходить в туалет сами, покушать сами, убрать игрушки сами и даже могут сами лечь спать.
А в 6 с этим всем вообще проблем не должно быть
Напишіть ,будь ласка, скільки у вас діток і скільки їм років?
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляzana076
Ви не знаєте його. Те, що він допомагає з дітьми, не робить його класним. Діти його і це його обов’язок
Elina Zorina• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Як Ваші брати,Ви десь писали шо вони служать.
Все добре ,живі/ здорові?
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Напевне одна дитина + няня. Такі завжди дуже вумні
Pavelolka• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так он же не против. Детей он себе оставляет.
khainus• 25 апреля 2022
ви сама, як дитина...не їдьте, сидіть коло чоловіка!
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Моему 6 исполнилось в марте.
Да, он сам моется в душе, сам себе греет еду в микроволновке, сам одевается/раздевается, научился завязывать шнурки(спасибо саду). Ребёнку 6 лет. Многие в школу идут в таком возрасте и полностью себя обслуживают. О чем вы вообще
автор Юля 458 • 25 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Все добре ,живі/ здорові?
Так. Слава Богу все поки добре. Одного перекидають сьогодні в нове місце, куди не каже.
alena2013• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я би так не змогла. Вибачте, але для чого такий чоловік?
Встречный вопрос - а зачем тогда такая мать детям?
И мой муж работал и содержал пятерых, пока я была в декрете, а не просто протирал штаны. Не представляю, как это можно ждать мужа до 11 вечера, чтоб самой не уложить детей спать. Или не готовить им кушать, потому что лень. Вы их в первую очередь кому рожали - мужу, маме или себе?
Elina Zorina• 25 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Це добре, надіюсь так і буде.
В мене чоловік теж служить, з Півночі хочуть перекинути на інший напрямок.