Ametist• 26 апреля 2022

Хто зараз у Великобританії, розкажіть

Як ви себе почуваєте у цій країні, чи є українцям підтримка від держави, чи реально отримати роботу та винайняти житло. І взагалі - як вам ця країна.
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Житло дороге, вийняти можна, але потрібно показати агентству скільки ви заробляєте, які у вас доходи останні 6 місяців. А потіт подумають чи здати вам житло чи ні. Підтримка є, але не велика.

Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Житло безкоштовно на 6 міс.
Є грошова допомога, калькулюється індивідуально.
Роботу знайти можна навіть без знання мови, якщо не боїтеся працювати руками.

В цілому подобається, але у Києві мені краще.
Норвежская_лесная• 26 апреля 2022
Я буду ехать через неделю. Уехала подруга. Нужно как минимум 1000 фунтов на первое время - на проезд, еду, прочие непредвиденные обстоятельства. Выплаты какие-то будут, но не сразу. Работу ищет, найти сложно (если в каком-то небольшой населённостей пункте).
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Роботи є в ресторанах, пабах багато, але і мова потрібна.
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Якщо ви плануєте на постійне проживання їхати то потрібно вже зараз думати, житло, робота, кредит на будинок (нерухомість дуже дорога) кредити не всім дають.
автор Ametist • 26 апреля 2022
Питаю з цікавості. У мене досить пристойний рівень англійської, але опинились ми з донькою у Німеччині. Потрібно вивчати мову, німці для нас організували курс по вивченню, а в мене не лежить до неї душа.
Яни• 26 апреля 2022
Ответ дляAmetist
Як ви долаєте мовні перепони?
il-mari• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Житло безкоштовно на 6 міс.

ви в семье живете?
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляil-mari
ви в семье живете?
Маємо автономну частину будинку з окремою кухнею, ванною, вихідом.

Яни• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Як ви знайшли житло? Чи можливо впоратися без машини?
мульти1• 26 апреля 2022
чужа хата - гірше ката
Лорисель• 26 апреля 2022
Поїхали знайомі. 1.5 міс.чекали візу. Не так все райдужно. Житло надали спонсори. Поки домогають з харчами. Якісь виплати одразу отримали. Ціни шалені. Хліб від 4 фунтів..а це більше 120 грн на гривні. З нашою зп там робити нічого. Робота некваліфікрвана є. Головне щоб була поруч. Бо транспорт дорогий. 7-10 фунтів. В одну сторону. Загалом.це не для наших доходів і не з нашими зп.
Ну таке...залежить від того, до кого попадеш. Одні спонсори усім допомагають. Інші тільки житло надають. 350 фунтів, що виплачує держава тим, хто прихистив українців, НЕ ПОКРИВАЮТЬ комун послуги. Бо вони теж дорогі.
Допомога від волрнтерів лише у перші місяці. Півроку ніхто не буде допомагати. В інших країнах простіше
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Хліб є різний. По 4 £ я не знаю що вони там їдять. Хліб можна і £0,50 купити, я купую по £1,20.
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляЯни
Через Фб групи.
Без авта - дивлячись на ситуацію. Якщо працювати в іншому місті - то може й ні.
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Ось для прикладу.
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
За 4 фунти можно купити навіть м´ясо, не те що хліб.
Щось вам не те розказують.
Харчування тут приблизно в 1,5-2 рази дорожче.
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Житло безкоштовно на 6 міс.

Скажiть будь ласка, як шв дко починить платити виплати? Роботи не боюсь, шукатиму, та ще малого в садок потрiбно спочатку.

Ще менi сказали нiби у Шотландii не можна лишати самих дiтей вдома до 16 рокiв... Не чули ви такого? Цiкаво, як тодi працювати влiтку, коли канiкули
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляMs_Sambukina

По приїзду виплачують 200 фунтів готівкою, наступне за півтора місяці, не раніше. Тобто треба мати хоча б тісячу фунтів на харчування.

Стосовно дітей не знаю, краще питатися у спонсорів, вони точно знають.
В мене знайомі обрали спонсорів, що надають роботу у себе в ресторані, на ранчо, на фермах - працюють майже з другого дня приїзду.

Може вам щось таке пошукати?
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Може вам щось таке пошукати?
Я спонсора знайшла з Шотландii, ось вона таке сказала, ще перпитаю, може я й зрозумiла щось не те... Побачила тут тему, вирiшила в наших попитати хто там)

Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Може вам щось таке пошукати?
А першi 200 фунтiв - це всього, чи менi дадуть бiльше бо я з 2ма дiтьми?
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Додадуть на кожого з дітей якусь суму, але не по 200 точно. Так якось розраховується індивідуально.
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Ответ дляMs_Sambukina

Дітей до 11 років не можна залишати самих вдома. Садок там лише 15 год в тиждень, а дальше за гроші. Коли канікули то і садочки на канікулах і ти вже ваші проблеми як ви будете на роботу ходити (це я вам так пишу я не зі зла 😘).
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляІрина Вон
Я зрозумiла)) дякую. До 11 вже легше, мойому старшому 10
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дякую!
Ірина Вон• 26 апреля 2022
Ответ дляMs_Sambukina
В кого є діти той сидить в ж..пі, бо робота і діти то щось таке. Садочки такі дорогі, що заробиш те і віддасиш за садочок. Школи також з 9-15, а далі що?! 🤦🏻‍♀️
А Україні з садочками простіше.
mariya59• 26 апреля 2022
Ответ дляMs_Sambukina

Не знаю насчёт конкретно Шотландии, но в Англии, нельзя выпускать детей одних на улицу и оставлять одних дома, в возрасте до 11 лет. А после 16 лет, ребенок может даже зайти с родителями в паб и выпить бокал пива.) Летние каникулы начинаются с 23-24 июля и до 5-7 сетября, каждая школа для себя решает этот вопрос индивидуально. Но там каникулы не только летом, там и в другое время бывают тоже.) Вот недавно закончились 2-х недельные пасхальные, с 11 по 24 апреля.
il-mari• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
повезло..
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляІрина Вон
А Україні з садочками простіше.
Ну я маю можливість вiддалено теж працювати, тож буде видно, а так звiсно хотiлося б там влаштуватись, щоб з бiльш менш норм зарплатнею
Ms_Sambukina• 26 апреля 2022
Ответ дляІрина Вон
А Україні з садочками простіше.
Моя спонсор каже що у них саме в Шотландії дещо вiдрiзняється - безкоштовні садки,шкли та навітья можу піти у ВНЗ безкоштово