Не чіпай - вб ю• 27 апреля 2022

Варіант проживання в Англії для однієї людини

Маємо сім´ю у невеликому містечку, година до Лондона; готові прийняти до себе одну людину. Можливо хтось шукає саме таких варіант проживання у сем´ї - для дорослої дитини наприклад.

Спонсори - літні люди 60+, віруючі, займаються благодійністю, мешкають поруч із нами.

Мають окрему кімнату з загальною ванною кімнатою та кухнею, тому можуть приймати лише одну людину.

Як буде хтось зацікавлений - пишіть у ПП.
Тамилa 1• 17 июня 2022
Ви знайшли бажаючих ?
автор Не чіпай - вб ю • 17 июня 2022
Ответ дляТамилa 1
Ви знайшли бажаючих ?
Так, дякую. ВАм потрібна допомога?
Тамилa 1• 17 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Так, дякую. ВАм потрібна допомога?
Думаю , що все ж таки прийдеться дочку кудись відправити, вона навчається на останньому курсі універа в Київі , але я так розумію , що буде онлайн . Оце поїхала в общагу забрать речі , а там в її кімнаті вже живе якась сім я ,користуються речами , розтроїлась . Зиму нам не пережить , опалення не буде , сказали переходить на єлектро , а це грошей ... жах скільки . Вона знає добре англійьку .