Хто підкаже, якщо студент, 17 р., прописаний в Харкові в гуртожитку, але зараз приїхав до батьків, йому можна оформити допомогу?
Ответ дляNesmeyanaYa
Спробуйте через Дія
Дякую, карту вказувати треба? Є-допомогу не оформляли раніше.
NesmeyanaYa• 26 апреля 2022
Ответ дляТамара0104
Тут не підкажу. Карту точно потрібно буде вказувати, але не знаю чи саме карту е-підтримка
Ответ дляAnicha
Карту указывать.
Любую дебетовую (не кредитка). Если хотите можно сделать карту Епидтрымка, Дия сама предложит, если авторизация в ней через банк.
Є карта для виплат, дякую.