Были на днях в Nowe zoo. Оплатили согласно действующим тарифам. В тот день было очень много наших, буквально каждая третья семья. Когда шли по аллее одна женщина-полячка в телефонном разговоре сказала, что вроде бы украинцам вход бесплатный или льготный (я не слишком разобрала).
Вот теперь думаю, а вдруг и вправду нашим бесплатно )
Ответ для4мама
Чиніть по совісті. Своїй совісті.
Як потребуєте - запитуйте про безкоштовні програми. Я вважаю, що не маю морального права користуватись чимось безкоштовно. Поки є ресурси - буду все оплачувати. Іншим потрібно більше. Полякам також не з неба все падає.
Пражский зоопарк мам с детьми из Украины пускает за две кроны. К чему строить из себя честную жертву и не принять подарок ? Нас и в музей пустили бесплатно,,узнав что мы из Украины. Им было очень приятно что-то сделать для нас и показать свою культуру
Ответ дляSomik
Ну ми також, в Польші при оплаті дороги сказали, що українські машини - безкоштовно, я не бігла - візьміть, візьміть - просто подякувала.
Але вже як оплатила за щось, то не буду ходити та шукати. В Словаччині в готелі нам словак сніданок оплатив повністю, дізнались про це коли піддійшли оплачувати. Морозиво часто дітям безкоштовно дають - просто пригощають, коли чують українську мову. Людям щиро хочеться зробити для нас щось приємне - це добре.
Але навмисне ходити взнавати і просити я якось не можу. Пропонують від щирого серця - то звичайно сприйму з вдячністю і віддячу навзаєм обов’язково.
Ответ для4мама
Я теж ніколи нічого не прошу. Дають - подякую.