Kvitkaliliia• 26 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
А чого він жопом до всіх? 🤔
Та їм там щось показали, відволікли. Інакше б фото не було
olgabaluta• 26 апреля 2022
Этот мем я разместила на своей странице Фб, и москальская свиножаба тут же написала мне, что я «нєблагодарная»! Меня от этого коммента чуть не стошнило! 🤮
Майстерня домашнього текстилю• 26 апреля 2022
Ответ дляVeronikca
Последнее точно про нас. Сидим в коридоре часами. Постоянно думаю - есть в этом смысл?
В перший день війни, коли нас обстрілювали, я дітей всадила в коридорі на матрас, а сама збирала сумку і періодично до вікна підходила, подивитись, де там стріляють. Вікно у двір виходить, побачити можна лише дім навпроти. Короче, моск провалився в шлунок і переварився. І зараз теж, що не пролетить, біжу у вікно дивитись. То літаки, то ракети, то вєртольоти.
Ответ дляZelenkа
Вже є остання серія, але сюди відео не грузиться:(
Про українців на кордоні, що солі просять?
Ответ дляZelenkа
Нєєє, не бачила таку! Де бутилкою його глушать)))
Про бутилку бачила, зачьот)))
yulua mazur• 26 апреля 2022
Ответ дляolgabaluta
А я переписувалася на каналі Доддона. Пью корвалмент(
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я вже тьотя велика, але паски їм саме так, вершечок з´їла, решту віддала комусь. Мене ще з дому не вигнали
Одна я люблю в пасках м´якушку? Оту правильну, злегка вологу, ароматну волокнисту м´якушку, яка не кришиться, а відділяється окремими ´пасмами´?
Масюсяничка• 26 апреля 2022
Ответ дляtatka
Я з Вами.
Ответ дляtatka
Тільки сирну таку люблю, а просто паску ні. Але зараз би їла все, цього року ми без пасок, в п´ятницю дітям передали по маленькій пасочці, я зразу роздала і на цьому все. Вже після деокупації відсвяткуємо.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так. Після звільнення все буде. Обов´язково!
P S Цього року ні в мене, ні в мами паска не вийшов як слід((
Ответ дляZelenkа
І щоб там було багато-багато родзинок і з зеленим чаєм

А я родзинки люблю ті, що на краю припечені)))