evgeniiya• 27 апреля 2022

Чем отличаются эти два поезда?

Понимаю, что туплю, но разобраться не могу:)
Чем они отличаются?
В обоих случаях есть 1 и 2 класс
К.а.л.и.н.а• 27 апреля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2732061

ok1904• 27 апреля 2022
Різний клас вагонів, поїзд той самий
автор evgeniiya • 27 апреля 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Спасибо:)
Про третий класс и не подумала
АllAVERA• 27 апреля 2022
2 класс разного уровня бывают.
Это один поезд.
автор evgeniiya • 27 апреля 2022
Ответ дляАllAVERA
2 класс разного уровня бывают.
Это один поезд.
Разные уровень комфорта?
Как отличить?
Incol• 27 апреля 2022
Один і той же потяг. Поверталися ним додому. Ціни на квитки залежать від дня тижня. Обирала 2-й клас, щоб місця навколо столика 2+2 крісла й у вагоні було 20-25 місць. Є вагони на велику кількість і на малу (1-й, 5-й і 9-й) В результаті Тарпан замінили на Хюндай, місця прийшлось займати по наявності. Але купуйте той 2-й клас, який дорожче трішки. Там є зарядка для телефону й крісла розкладаються, від сонця зручна ролета на вікні. Мені більше сподобалося , ніж нічним потягом. Буфет доречі не працював, тому в дорогу візьміть ’тормозок’ й водичку. В Козатині волонтери закинули печиво й бутери, була дуже здивована й розчулена таким. Перший вагон виявився останнім (в хвості потяга).
Incol• 27 апреля 2022
Ответ дляevgeniiya
Разные уровень комфорта?
Как отличить?
Беріть квитки в 1-й або 9-й вагон, за рахунок локомотиву в цих вагонах всього 20-ть пасажирів. В 5-му вагоні 44 місця (там де буфет), в інших дуже людно буде по 93 місця, й відповідно не так комфортно. А ще в пятницю квитки дороже десь на 90-100 грн, ніж в суботу чи четвер.
автор evgeniiya • 27 апреля 2022
Ответ дляIncol
Дякую:)