mkuliza• 27 апреля 2022

Знаете кто это?

Кто этот симпатяга?
Просто гостья• 27 апреля 2022
Ответ дляok1904
Здрастє, молодший син непутьовий баби Лізи, брат принца Чарльза , ще є в ньогосестра принцеса Аня . Королева Елизавета має трьох дітей.

До речі у військовому конфлікті з Аргентиною при Маргарет Тетчер , Фолклендська війна , Андрюха воював, захижав інтереси UK, льотчик.
Хіба ? А Принца Едварда де ви загубили?))) У баби Лізи четверо дітей))) і троє схожі на неї,такі ж ’гидкенькі’,один Андрюха на батька схожий) Ви подивіться на бабцю баби Лізи,королеву Марію Текську-вони всі на неї схожі) А матір Марії Вікторія-то взагалі взірець краси та витонченості. Не дарма вони там всі,м´яко кажучи,не Алени Делони,з такою спадковою зовнішністю)))
agata116• 27 апреля 2022
Ответ дляok1904
Такий м´якенький як котик, хто б подумав, що супер генерал буде!
вообще не мягкий, взляд такой волевой.
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляanja_kom
От і скажіть в кого вдався той зовсім негарний, ну прям дуже, Чарльз??? Такий батько гарний. Елизавета також симпатична. А от Чарльз особливо в молодості.
Та ну, Чарльз в мамин рід вдався. Схожий на діда, а очі, як у баби маленькі. Від Філіпа майже нічого не взяв, ані характер, ані зовнішність.
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Часто бывает, что у симпатичных родителей получаются дети не очень
Для меня разочарованием стали дети Иглесиаса и Курниковой.
Гарні діточки. Що вам там не подобається?
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
А я вам сейчас покажу, откуда на Беларусь готовилось нападение
це точно
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляDark_Yasna
а что они не красивые?
Як на мене, дуже гарні дітки.
ok1904• 27 апреля 2022
Ответ дляПросто гостья
Точно забула Едварда.
Аліса- мати Філіпа красуня була, але події Першої світової внесли свої корективи в її складну долю...
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляok1904

Як це трьох? А четвертий куди подівся?
ok1904• 27 апреля 2022
Ответ дляagata116
вообще не мягкий, взляд такой волевой.
А мені він як мякий ведмедик з мого дитинства, але це моя асоціація, бо у в
дитинстві діти сплять з іграшками, і відчувають себе у безпеці.
ok1904• 27 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
Як це трьох? А четвертий куди подівся?
Загубила
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ дляПросто гостья
Головне - досвідчений фотограф. І будь хто стане привабливим.
@nna• 27 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
із Чарльзом навіть це не спрацювало)))
Просто гостья• 27 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
він мені тут на Сасанчина з ’Голосу країни’ схожий))) і все одно страшненький,як ти його не фотографуй)
tarasyla• 27 апреля 2022
Ответ для@nna
із Чарльзом навіть це не спрацювало)))
Леска• 27 апреля 2022
Ответ дляok1904

Ой, щось якось повз пройшло...не на слуху молодші
Невезучка• 28 апреля 2022
Ответ дляok1904

Вообще-то у нее 4 детей.Три сыночка и лапочка дочка.
Леся Бердянская• 28 апреля 2022
Ответ дляHelgushk@
А такой мужчина как вам
Филипп