Прямой эфир ежедневно, в 22:00. Чем выше рейтинг, тем больше людей могут посмотреть канал.
В чате, уже сейчас что-то пишут, но еще не читала. Это интересно.
solnyshko78-78• 27 апреля 2022
А еще смотрю Золкина, там в 20.00 по серии выходит, сегодняшняя интересная очень. Под Арестовича я засыпаю)
Tanya11133• 27 апреля 2022
Ответ дляnikolayev
Они специально такие страшилки распространяют про нас. Один из способов повлиять на массы, и вызвать отвращение к нам.
Ну не знаю, я в тіктоці знайшла акаунт його він аж гордий, що кістку ту зїв. Весь світ побачить, що подумать про нас.
Ответ дляmenina
Перепрошую, але дивитися фейгіна...
рососіяни сприймають лише ту інфу, яку здатний вловити їхній рафінований шовіністичний мозок. Новини про неможливість отримати незаперечну перевагу вони не зможуть засвоїти.
Все правильно він каже. Пару днів в їхньому чаті і вже це чітко розумію.
Сьогодні звернення Азова виклали, то вони пишуть: згадав росмову?
В їх голові не вкладається, що азовець говорить росмовою завжди.
Бо ж тоді вся система зруйнується
Tanya11133• 27 апреля 2022
Ответ дляnikolayev
Так жалуйтесь, в таких случаях. Зачем реклама?
Я, на такие видео, жалуюсь администрации.
Не рекламую, але дякую за увагу
Ответ дляFilomena
Бо ж тоді вся система зруйнується
Може й правильно, але Фейгін мені категорично не імпонує.
Я помиляюся, чи його канал Арестович розкрутив?