Я так понимаю у нас такие не сильно популярны, но может кто-то пользовался.
И в целом отзывы о 3 в 1. Или таки люлька а потом прогулка отдельно?
можу підсказати не по цій моделі. Якщо ви будете народжувати літом (в теплий період) то раджу сразу купувати прогулянкову коляску, є коляски в яких опускається спинка на 180*. всі коляски типу 2в1, 3в1 займають дуже багато місця і вони важкі (13 кг коляска + дитина + сумка + шось купите = кг 20-25), по факту люлькою ви будете користуватись 4-5 місяців, а далі купується більш легка коляска.