Спитала у знайомих - відповіді різні. А Ви як?
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Дивлячись де ви знаходитесь. Якщо в спокійному місці, то зайве. Якщо ж рядом фронт, то краще світломаскуватися.
Красавишна-Улыбавишна• 28 апреля 2022
У нас это актуально. Если не от россиян, но от соседей-параноиков точно спасает.
english book• 28 апреля 2022
Писали,що світломаскування не має ніякого сенсу,якщо працює освітлення вулиць та автошляхів.Воно підсвічує всі споруди.
Світломаскування ефективне, коли немає світла ніде.
ПижамаВклеточку• 28 апреля 2022
У нас тоже с началом комендантского часа выключается уличное освещение и просят и в квартирах тоже выключать либо приглушать свет.
Один знайомий сказав, що треба обов*язково виключати в місцях боїв та обстрілів, так як коли їх авіація летить, то в Україні вони мають проблеми з навігацією, їхні навіг. системи в нас не працюють практично, як і немає інтернету на землі в них з їх телефонів, і часто, навіть в наші часи, вони орієнтуються по освітленим містам і лише приблизним координатам, співставляють міста-села і т.д.
diamond_shop• 28 апреля 2022
в Києві весь час горіли вуличні ліхтарі та працювали підсвітки сходових клітинок, тому без сенсу абсолютно
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляenglish book
А у вас уличное освещение не выключают разве ? У нас всё выключают после 23.00
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
В Чернигове строго. Сказали не будете соблюдать, будем выключать принудительно.
И в КР также сказали
lenchik maha• 28 апреля 2022
Ответ дляrozmari7
В первой столице его не включают с 24.02
((( надеюсь , что очень скоро этот ад заканчится((( и будут у вас ещё и фонари, и самые красивые улицы
Україна понад усе• 28 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
Сказали, но не отключают. Соседи как включали свет, так и включают. Нас послали далеко.
Ответ дляlenchik maha
Мерси за комплеман, но есть факты: первая столица разбита на треть, я не могу без боли смотреть на красивый город, все отстроим, всех орков, которые к нам сунутся, убьем.