GeekTeaParty• 28 апреля 2022
Ех, в вчера советчицы доказывали как сейчас безопасно и спокойно в Киеве (
Ответ дляNatalia505
Не називайте мене Мілочка, я не розумію вас. Я живу в Україні. Все що відбувається в моїй країні бачу на власні очі. Тут є безпечні і небезпечні міста. Визначається просто-СТАТИСТИЧНО. В Києві небагато, але вони прилітають в житлові будинки.
Как и в других городах Украины. И да, вы отлично меня понимаете, не лукавьте. Картошку уже посадили, знаток событий в Киеве?
Ответ дляimpossibilia non sunt
ой блин, да мы и не вспоминаем про вас невозвращенцев, уж поверьте, своих дел дохрена здесь
С чего вы так о себе возомнили
І дуже дарма. За межі України виїхали дуже багато людей, багато з дітьми. І якщо вони, не приведи боги, не повернуться. - майбутнє цієї країни зовсім не яскраве в перспективі. Працездатне населення і діти. - це дофіга собі ресурс. Мені так дивно, коли люди цього не розуміють, так дико.
Ответ дляОксана_12
Боже вам не надоело писать этот бред про не повернутся??? Да не сможет большинство прожить там на минималку, без пособий и помощи. Война закончится и алю алю домой все.
impossibilia non sunt• 29 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
ну вы серьезно считаете, что майбутнє цієї країни представляют люди, которые ухватились за шанс зацепиться за Европу и Сша?
Их, если и назад вернут, они все равно мечтать будут, как туда свалить опять. И детей своих этому научат
Ответ дляimpossibilia non sunt
Це не я вважаю. Це світовий закон. Гарант майбутнього і теперішнього економічного процвітання. - наявність продукту і його споживача. Без всякого пафосу.