Анжелика93@• 29 апреля 2022

Справка про те що чоловік єдиний годувальник в сім´ї

Хто з таким уже стикався, де можна взяти таку справку, як довго вона робиться?
Киев_Елена• 29 апреля 2022
У меня вопрос, а что даёт такая справка?
AnnaAT• 29 апреля 2022
Ответ дляКиев_Елена
Тоже интересно 🤔
автор Анжелика93@ • 29 апреля 2022
Ответ дляКиев_Елена
Яка різниця? Ви відповідаєте на запитання запитанням?? Якщо я питаю значить мені вона потрібна
DamianaD• 29 апреля 2022
Запитайте в тих, хто у вас цю довідку вимагає.
Sunrise1• 29 апреля 2022
тоже интересует, что дает справка. Насколько я знаю, это не является причиной для отсрочки от мобилизации. Но мало ли, вдруг что-то поменяли
автор Анжелика93@ • 29 апреля 2022
Удалено администрацией...
wer-inn• 29 апреля 2022
Чисто практически интересно как доказать или проверить, что остальные члены семьи не имеют не официальных доходов?
автор Анжелика93@ • 29 апреля 2022
Так хочеться вам побажати щоб в важку хвилину коли тобі потрібна хоч мінімальна допомога або інформація, вам не попадали такі люди як ви самі...