Nikol-9a2f• 29 апреля 2022

Правда,що допомога 500+ лише тим, хто на рік…

залишається в країні? Минимум на рік! Сьогодні почула від знайомої, в интернеті шукала, не можу знайти такої інформації
Викуся29• 29 апреля 2022
Неправда

Викуся29• 29 апреля 2022
Начнут платить после 15 мая
Selena*• 29 апреля 2022
Ні, це не так. Але коли будете вертатись назад, обов´язково треба написати заяву до Зус.
автор Nikol-9a2f • 29 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Неправда
Ви оформлювали?
ksusha1155• 29 апреля 2022
Что за 500+?
Lyusika• 29 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
Что за 500+?
І мені цікаво...
Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляLyusika
І мені цікаво...
Це щомісячна допомога на дітей в Польщі.
KSENK@• 29 апреля 2022
Скорее всего Ваша знакомая перепутала: эта выплата оформляется раз в год и каждый год заново подавать, автоматически не продлевается.
Lyusika• 29 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Зрозуміло, дякую

Викуся29• 29 апреля 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Ви оформлювали?
Конечно. И звонила в зус и писала на почту им.
Викуся29• 29 апреля 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Ви оформлювали?
автор Nikol-9a2f • 29 апреля 2022
Ответ дляKSENK@
Вона сказала, що якщо її оформить, то рік не маєш права виїхати з Польщі
Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляNikol-9a2f
:) це дурня. Ви маєте право повернутись додому в будь якій час. Але! Ви повинні повідомити про це Зус і закрити рахунок в банку (це все треба робити особисто)
ezevika• 29 апреля 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Да только рады будут, если уедете и не забудете об обязанности проинформировать зус об отъезде
skaska2002• 29 апреля 2022
Ответ дляSelena*
А якщо якщо я виїхала і нічого не закрила?
Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляskaska2002
Будуть проблеми. Штрафи та заставлять повернути все, що нарахували з моменту як ви виїхали. Якщо не сплатити все, справу передадуть до суду і буде заборона до в´їзду до ЄС.
Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляskaska2002
Банк теж буде нараховувати гроші за обслуговування картки. А дистанційно закрити рахунок не можливо
skaska2002• 29 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Так виплат ніяких не було, я питала у поляків,то вони казали,що якщо я виїхала,то все анулюється
skaska2002• 29 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Можливо онлайн закрити рахунок,нашла інфу,не лякайте людей

Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляskaska2002
Анулюється за вашою заявою. Ніхто не відстежує де ви є. Виплат не було, але почнуть нараховувати у травні
Selena*• 29 апреля 2022
Ответ дляskaska2002
Я не лякаю. Ви закрийте спочатку. В різних банках свої правила.
Irina.tish• 29 апреля 2022
Я сподіваюсь мають урегулювати це питання якось на державному рівні. Ви ж уявляєте яка кількість біженців, а ще скільки з них не розуміються в цих питаннях рахунків і тд. Люди просто поїдуть додому
Анастасия К.• 29 апреля 2022
Подскажите, пожалуйста, а единоразовая 300+ выплачивается на каждого члена семьи? Сегодня пришли 900 злотых, немирно понять что это…
автор Nikol-9a2f • 30 апреля 2022
Ответ дляАнастасия К.
Так, на кожного. А коли Ви подавали на 300+?
Анастасия К.• 30 апреля 2022
Ответ дляNikol-9a2f
В первых числах апреля.
А 500+ подала 30.03 - тишина
Selena*• 30 апреля 2022
Ответ дляАнастасия К.
300+ (добрий старт) то одноразова виплата для дітей перед школою, на канцелярію.

А 300зл одноразова допомога на одну людину, що заїхала після 24.02
Анастасия К.• 30 апреля 2022
Про добрый старт не слышала, а как это оформить?
Selena*• 30 апреля 2022
Ответ дляАнастасия К.
Теж в Зус
Анастасия К.• 30 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Теж в Зус
Спасибо
Olusha• 01 мая 2022
Ответ дляSelena*
Я когда в ЗУС оформляла 500+ попала на регистратора нашу девочку, украинку. Она все объяснила. Спросила сразу на какой срок мы планируем находиться в Польше. Я сказала пока до конца мая. Она заявление так и оформила, выплаты до мая включительно. Потом если будем оставаться дальше, сказала подъехать до конца мая и оформить повторно.
На вопрос, если уедем из Польше раньше, будут ли какие-то нюансы. Ответила, что нет. Как только пересечете границу, данные придут к ним в контору и выплаты автоматически прикатятся.

В банке мне тоже сказали, что счет можно будет онлайн закрыть без проблем. На год плату за обслуживание они не берут. Банк Алер.