Якщо людина раз у 1-2 дні добавляє фото(міні блог) для себе і друзів але профіль відкритий..це хвастовство чи ні?
Солнечная_• 29 апреля 2022
Я нормально к этому отношусь , есть даже знакомая, которая своими постами, и рекламой в том числе , неплохо зарабатывает
Ангелиночка31• 29 апреля 2022
Це говорить про те,що або людина цим заробляє на життя, або має багато вільного часу чи залежність від соцмереж.
ksunuyabelaya• 29 апреля 2022
В какой то мере да
Мне когда было плохо страшно больно я не выставляла ничего
А когда успокоилась отдохнула фото с цветущей вишней конечно же выставила
И пару фото с экскурсии
Хвастовство да
И пару фото с экскурсии
Хвастовство да
По різному. Хтось вихваляється, а хтось ділиться просто так. У кожного своя мета
Я взагалі не розумію коментарів типу «для чого кому то цікаво і т д»
Мені байдуже постять люди все на світі чи не постять взагалі нічого.
Відверто цікаво та приємно побачити фото своїх однокласників, їй сімей, друзів дитинства , адже з часом усіх розкинуло по світу, а з тими людьми пов’язані такі теплі спогади) зажди рада побачити їх хоча б в стрічці інстаграму чи фейсбуку
rodzynka.l• 30 апреля 2022
Людина за своєю природою істота соціальна. І це нормально для неї - ділитись з суспільством своїм життям
Хвастовство́ — излишнее восхваление своих достоинств, успехов и прочих качеств (иногда мнимых).
Частково соцмережі, як і інші засоби спілкування, можуть бути використані і для цього, але, очевидно, це не 100%