Везучая_Алиса• 29 апреля 2022

Відчуваю пекучий сором за іншу людину, чи то комплекси?

Ой дівчаточка. Весна, стало тепліше, і я не знала, як одягається мій спутник в теплі часи. Раніше все було ок: джинси+якась кофта+ куртка. Я навіть уваги не звертала, але зараз...це треш. Виходжу на вулицю, чекаю його. Мимоволі помітила, що хтось йде по вулицю. Думаю "ну, дід якийся", та й не розглядала. Але тут він підійшов, каже "привіт", я піднімаю очі і в мене шок...щелепа відпала, очі вирячились. Він навіть занепокоївся: подумав, що в мене щось заболіло. Стоїть мій принц у типовому наряді маминого синочка: якась сторічна сорочка, немов знята з діда; брінджі чи шо ото таке нижче коліна; і головне: оті сандалі чоловічі. І не на босу ногу! А з носком!
Ще він чомусь зализав своє волосся назад, і став дуже схожим на Тетяну Орлову. Блін, ну я розумію, що людина - це головне, але мені було прям соромно з ним йти. Всі прохожі ніби дивились на мене і думали "шо, за гроші?". І дивно якось: така гарна квіточка, як я, і ця людина поруч. Всі натяки по типу "де такі сандалі взяв? класні", він не розуміє. Як йому чи натякнути, чи шо, чи це зі мною щось не так? Я вже ладна взагалі з ним не гуляти на людях.
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Это тот, которому вы рыгнули в лицо?
ну не згадуйте

Elina Zorina• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
поки той
Короче ідіть з ним на шопінг, пробуйте одягнути його нормально.
Як не хоче, шукайте іншого...
Чекаю тем про Ваші нові побачення
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Расскажите подробней про прическу. Он напомадил волосы или они лоснились от жира?
ireni_• 29 апреля 2022
Спасибо автор, написали очень смешно)))
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ну не згадуйте
Так может он мстит?
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
знаєте, до вашого питання, думала, що напомадив...а тепер думаю, що від жиру...
Безимени890123• 29 апреля 2022
А які в нього трусіля? Чоловіка завжди можна пізнати по трусілям. Якщо ситцеві сімейки в квіточку, то валити тре неоглядаючись.
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
ще не мала честі ознайомитись
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Так может он мстит?
за реакцію мого організму на те, що він мене придавив?

IanxMickey• 29 апреля 2022
Это его ’ужика’ Вы щупали?
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ще не мала честі ознайомитись
Ви його досі не звабили?🧐
Безимени890123• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ще не мала честі ознайомитись
Тобто? Прийшли на перше побачення і маєте одразу: скидай штани, я гляну,що там у тебе, чи варто час витрачати. І одразу шкарпетки перевірити, чи без дірок. Все це тре робити одразу, бо потім може бути пізно
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Та такие даже если и захочешь купить, то не найдёшь. Трусы в квиточку, как проверка отпадают. Тут прическа и без трусов, даёт понять, что за человек перед автором.
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ви його досі не звабили?🧐
ні
і сьогодні бажання зменшилось втричі
мужика треба подразнити, не давати зразу
я так вважаю
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
Это его ’ужика’ Вы щупали?
на жаль
Безимени890123• 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Ну, хто ж любимому синочкє готові трусіля купує. Для синачкі є спеціальна швачка, яка по міркам пошиє, щоб ніде не тисло і не піддувало. А вже які квіточки, то вже які клапті після маминої сукні лишилися, з такими квіточками і трусікі
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ні
і сьогодні бажання зменшилось втричі
я так вважаю
Ну судя по описанию какой то антисекс, да и фото Татьяны вообще всю охоту сбило.
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ні
і сьогодні бажання зменшилось втричі
я так вважаю
Але ж хотіли ж дати зразу. Передумали?
Безимени890123• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
на жаль
Що, і там печалька і сум сумний.

oljia• 29 апреля 2022
Тема огонь!)))))
Не переживайте, никто вас не заподозрит в том, что вы с этим пирожочком в сандаликах на носки и бриджах, за деньги )))))
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Але ж хотіли ж дати зразу. Передумали?
тоді не дала, бо пішла додому
потім гуляли і я робила вигляд, що вся незаймана принцеса, яка зовсім не збиралась лізти до його пуп´янку
сьогодні думала на секси розвести, але передумала
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляoljia
Тема огонь!)))))
бо видно, що в нього немає грошей ?
ИринаКа• 29 апреля 2022
Яке їхало, таке здибало. Хтось зовні придурок, а хтось зовні квіточка, але голова з вавкою. Це життя
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Автор, смешно конечно, но бред какой то. То он был в куртке, в штанах и вы его тогда, когда было холодно, хотели трахнуть и вас не смущали его длинные волосы. Сейчас резко потеплело до сандаликов и вы решили, что сразу трахать его не надо, потому что вы «ни такая». Автор, в каком вы городе, что у вас такие резкие перепады погоды?
tushka123• 29 апреля 2022
Сандалии с носками это модно и уместно, посмотрите модные показы и американцев в том числе. Даже сланцы с носками можно. А вы фукаете....Себя показали бы и описали во что прибарахлились, а?
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Ви ж не думаєте, що автор всерйоз?) Людина розважається))
agata116• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
я тут про наболіле, а ви про бан...
так носички із сандаліками, це тренд
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
а де я сказала, що в нього довге волосся?
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
та робити мені нічого, ще розважати когось
автор Везучая_Алиса • 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
і нічого я не хотіла, з чого ви взяли?