Ой дівчаточка. Весна, стало тепліше, і я не знала, як одягається мій спутник в теплі часи. Раніше все було ок: джинси+якась кофта+ куртка. Я навіть уваги не звертала, але зараз...це треш. Виходжу на вулицю, чекаю його. Мимоволі помітила, що хтось йде по вулицю. Думаю "ну, дід якийся", та й не розглядала. Але тут він підійшов, каже "привіт", я піднімаю очі і в мене шок...щелепа відпала, очі вирячились. Він навіть занепокоївся: подумав, що в мене щось заболіло. Стоїть мій принц у типовому наряді маминого синочка: якась сторічна сорочка, немов знята з діда; брінджі чи шо ото таке нижче коліна; і головне: оті сандалі чоловічі. І не на босу ногу! А з носком!
Ще він чомусь зализав своє волосся назад, і став дуже схожим на Тетяну Орлову. Блін, ну я розумію, що людина - це головне, але мені було прям соромно з ним йти. Всі прохожі ніби дивились на мене і думали "шо, за гроші?". І дивно якось: така гарна квіточка, як я, і ця людина поруч. Всі натяки по типу "де такі сандалі взяв? класні", він не розуміє. Як йому чи натякнути, чи шо, чи це зі мною щось не так? Я вже ладна взагалі з ним не гуляти на людях.
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
та робити мені нічого, ще розважати когось
Себе в першу чергу
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
а де я сказала, що в нього довге волосся?
А как же фото? Как он умудрился короткие волосы зализать назад? Они бы ежиком встали
Ответ дляПеремога 2022
ну блін, в нього не волосся до плечей
я не знаю як вам сказати
не геть коротке, брите під корінь
але і не кучері до сідниць
я не знаю як вам сказати
не геть коротке, брите під корінь
але і не кучері до сідниць
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Автор, як Вам в українській мові? Повністю комфортно? Чи ще іде адаптація? Раніше писали виключно російською.
Ответ дляБезимени890123
А які в нього трусіля? Чоловіка завжди можна пізнати по трусілям. Якщо ситцеві сімейки в квіточку, то валити тре неоглядаючись.
Я как то работала с одним коллегой, он одевался по типу кавалера автора))
А на вечеринке, мужчина немного перебрал и так получилось, что ремень не удержал брюк, в танце оголилась спина и часть поясници. Ну и мы увидели яркие трусы, рыжие возможно стринги))) с высокой посадкой.
Безимени890123• 29 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
От нащо ви оте ’всталі’ написали, автор сексу хо, а ви такі тонкі натяки, тільки душу розятрили.
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляQney
Шо сразу як дід, може то ви тренд не ’вкурили’?
😄😄 мамини корзиночки
Безимени890123• 29 апреля 2022
Ответ дляagata116
Чоловік розраховував на секс, от і прибрався. Заманювати жінок яскравим пір´ям.
Natatashka• 29 апреля 2022
По теме анекдот: Пиджачок в брючки, Брючки в носочки, На носочки сандалики! Красавчик!
Апель-синка• 29 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ні-ні. він дуже порядний. все в ньому добре, крім шмоток
а вкус как же? носочки в сандалики, волосики зализанные?
Перемога 2022• 29 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Не подумала))) ещё и про зализали написала
Ответ дляQney
якби вони так виглядали, то я б поняла, що тренд
Ответ дляfaustria
А де це у нас так тепло, що вже мужчинчики в сандалях сновигають?
сама в шоці була
Ответ дляБезимени890123
Ну, хто ж любимому синочкє готові трусіля купує. Для синачкі є спеціальна швачка, яка по міркам пошиє, щоб ніде не тисло і не піддувало. А вже які квіточки, то вже які клапті після маминої сукні лишилися, з такими квіточками і трусікі
в нормальної мами ніякі швачки не шиють - для любимого дитятка все сама, своїми ручками
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляfaustria
такс, дайте посилання на першу тему - з риганнями і всім решта))))
Зайдіть до автора в акк - там все є. Гарного вечора 😄
Ответ дляfaustria
ех, рано подякувала)))))
Я ж думала, що там 2 теми - ця і попередня

Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляfaustria
ех, рано подякувала)))))

Ответ дляСлюда
Автор, а же це так тепло, що з голими ногами ходять?
Сама в шоці