Имею ввиду сферу услуг. Парикмахер/маникюр.... Казалось бы все новинки( продукты) к нам приходят оттуда..... почему наши специалисты лучше?
Ответ дляМіражана
Та що ви не кажете? Цікаво як прифронтові містечка живуть без цієї ’необхідності’ і як ми жили в нульові без гель-лаку?
’Глубако несчастная женщіна’ тут тільки ви, якщо ниєте про такі дурниці під час війни.
Мда, женщина, жаль вас. Видно, что жизнь к вам была неблагосклонна.
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Что смешного? Я кроме украигы нигде маник не делала, а подруга сделала в декабре 2021
Стільки ж, як і в Україні. Свого майстра можна довго шукати . Я до своєї ходила більше 10 років. Для мене - ідеальний майстер своєї справи, хоча і не дешево . Коли майстриня виїхала , шукала іншу - відвідала багатьох ( хвалених подругами) і жодна мені не підійшла , бо кульгала то якість виконання , то якість матеріалів, то були проблеми зі стерилізацією інструментів і взагалі з чистотою робочого місця. В результаті зняла покриття і ходжу без нього . В Польщі подібна проблема : до гарного майстра завжди черги . Там де немає черг - завжди знайдуться недоліки . Днями записалася на стрижку до майстра наприклад , черга на 2 місяці наперед . Приїхали біженці і рекламують свої послуги : вії, нігті. Дівчата хвалилися результатами : як на мене - таку роботу соромно пропонувати і задармо , не те, що за 50-100 злотих, але ж дівчата хвалили, значить комусь і це подобається . Приклад роботи наведу нижче ( взяти із загальнодоступноі групи )
Ответ дляМіражана
Удалено администрацией...
Ну курва я так понимаю это проститутка...как вы можете обзывать так людей без доказательств, что беженки являбтся курвами?
Ответ дляЛето72
Ну, ваша тема не про спасибо, Европа, приютили в тяжёлый момент. Вы ведь по вине рашистов туда бежали?
Вы мило поболтали, обосрали.
А отвечала я не вам, а девушке, затронувшей тему СНГ.
Вы мило поболтали, обосрали.
Я вообще-то в украине, а жалобы на их маникюрщиц слышала еще до войны. От того что они приняли моих соотечественниц, лучше стрич или делать мвникюр они не стали
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Пусть плохая стрижка или маникюр будет самой большой проблемой. Тем более сейчас.
Ответ дляЛето72
Я не говорю даже о том что это проблема беженцев, я говорю об квалификации.. наша война никакким боком к их квалификации не и еет отношение .и тут еще выше писали что учаться по 3 года, нудна лицензия плжтому6 дорого.за 3 года учебы нельзя научится?.... Почему то у нас без 3хлетней учебы люди быстрее осваивают профессию...