Яна11122• 01 мая 2022

Сайт авто ріа

Може хто користався послугами сайта авто ріа і підкаже , чи можна довіряти висновкам перевірки авто , якщо замовити та оплатити перевірку через сайт авто ріа? Машина знаходиться в іншому місті, власник машини не домовиться, щоб перевірка технічного стану буде не зовсім чесною ((
nata-provans• 01 мая 2022
Як мені здається що там аж дуже багато перекупів, та можна й власників знайти.
Але все ж таки багато неприємних бариг)) ну, це з власного досвіду спілкування.
А ще була ситуація, як розповідав що для сім’ї машину привіз, а потім мій друг казав, що машина була в поганому стані, і він перепродає машини. На олх більше просто власників, знову ж таки, це мій досвід.

автор Яна11122 • 01 мая 2022
Ответ дляnata-provans
Це все зрозуміло, мене цікавить лише перевірка технічного стану та по він коду авто , чи можна довіряти висновкам
vinika• 01 мая 2022
По вин коду можете сама проверить. Техсостояние можно найти на олх человека, который в городе, где машина поедет за ваши $$ и под видио все проверит на сто.
У нас так срезался продавец, когда усышал про видио. Значит врал про состояние
Stepa_nida• 04 мая 2022
На олх забиваєте ’автоексперт’ у місті, де знаходиться авто, бажано щоб із соцмережами. Щоб можна було послухати його, почитати що людина пише про свою діяльність.
Далі зконтактовуємо продавця та автоексперта, він перевіряє авто, робить фото-відео звіт та надає вам загальне резюме. Якщо поверхнево все ок, можна домовлятись про перевірку на СТО (також бажано, щоб СТО ви підшукали самі, або підібрав експерт)

У нас лише один раз відмовилась людина від огляду авто автоекспертом, сказав ’оце будуть лазити по всій автівці, ще нароблять мені справ у бортовому компʼютері’))
автор Яна11122 • 04 мая 2022
Ответ дляStepa_nida

Дякую за підказку, гарна ідея))
Stepa_nida• 04 мая 2022
Ответ дляЯна11122
Дякую за підказку, гарна ідея))
Будь ласка, гарного пошуку Вам