Привіт . Порадьте догляд за жирною шкірою на початковій стадії куперозу ( надоїло бути червонощокою) . Зараз приймаю аскорутин, віт с, вмиваюсь cerave, крем урьяж але мені він за жирний .порадьте щось дієве і крем з спф для жирної шкіри
Ответ дляS-290479
Дерматолог говорила очищать мицелярной водой бионорика (красная, для чувствительной кожи). Пользуюсь. Увлажнять надо кожу, еще говорят крема от варикоза неплохо
Дякую . Почитаю про крем від варикозу
Галюська81• 01 мая 2022
У меня розацеа. Врач назначал avene флюид с спф 50+, он легче на коже, чем крем и поры не забивает