На голове просто пистец, а мой мастер приедет не раньше, чем через месяц. К кому попало идти не хочу, потому что не каждый ещё умеет ровно каре стричь. Не стриглась уже почти 3 месяца, хотя в обычное время стригусь раз в 4-5 недель. Поэтому возлагаю надежды на вас 🙏🏻
Ответ дляЛорисель
мої перукарі виїхали.сидять на ЗУ. чекаю їх,поки приїдуть. раніше кінця травня не приїдуть. один перукар,другий колорист.
А моя в Польщі
Щойно написала їй. Мені і фарбуватися потрібно, і підстригтися. Але фарбуватиму тільки у своєї, а от без стрижки вже піпець на голові