Робітниця• Изменено 01 мая 2022
Для переміщення в місті в межах району - велосипед, самокат, моноклесо?
У зв´язку з тим що зараз з бензином робиться, та й не всі транспортні маршрути відновлені, одним словом, у кого є досвід розкажіть чим краще користуватись коли наприклад треба в супермаркет чи на ринок, іти не дуже близько, і в руках покупки нести не хочеться. Ходила в Новус пішки 1.8 км, туди нормально а назад важко, хоч покупки були в рюкзаку зручному за спиною. Багато так не купиш, через кожні пару днів ходити на закупи часу немає. Йшла і думала, от якби на самокаті зараз... Або на велосипеді. Для моноколеса мабуть навички потрібні і з сумкою важкою на ньому не втриматись. Але велосипед же можуть вкрасти, а з самокатами я бачу що люди в супермаркетах ходять.
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
1.8км это недалеко. Вы просто подумайте, как будете сначала выносить самокат из квартиры по лестнице килограмм 15-20. А потом обратно заносить эти же 15-20кг +сумки
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
С велосипедами тоже в магазин заходят. Только его тоже нужно нести по лестнице. Ну и найти для него место дома. Он занимает много пространства.
Соседка Маши• 01 мая 2022
Да велик могут украсть, но мне бы было удобно на велике, но это нужно его пристегивать цепью и все равно переживать ...
Пока у меня не украили велик я так ездила на работу и заходила по дороге в супермаркет.
Ответ дляSamosovershenstvo
Та я й поняття не мала що самокат стільки важить. Ого.
Але я на другому поверсі, тому для мене особисто т буде не велика проблема. Тягти сумки собі й котам 2 км це важче.
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Ответ дляРобітниця
Місця в мене мало(((
Ну значит велосипед отпал как вариант
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Ответ дляРобітниця
Вы сначала попробуйте.
Это не 2минуты дела.
Ну и хранить самокат вам нужно будет круглый год, а кататься на нем сможете полгода в году максимум
Это не 2минуты дела.
Ответ дляMammoth
Якщо у вас схилів немає, я б велосипед брала. До нього можна купу приколів для речей причепити) На самокаті хіба що в рюкзак
Боюсь що вкрадуть. Купувати якийсь дешевий китайський одноразовий не хочеться, більш-менш якісний буде коштувати все таки. А крадуть їх дуже часто ((( он в сусідки запитала щойно який у них, каже - вже ніякий, сьогодні вкрали за 5 хвилин поки чоловік поїхав купити мішок наповнювача для котів. Купив :(
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Ответ дляLaura555
Вже три роки користуюся електросамокатом. На роботу і по магазинам тільки з ним, дуже зручно, якщо немає автівки. Важить 12 кг, це не багато. В квартирі місця не займає багато, крім того він складується. Зимою теж можна їздити, якщо снігу та льоду нема.
Зимой конечно самокаты для лютых экстремалов. С банами на лице и защитных очках.
Но лучше таки воздержаться. Тем более батарея явно не рассчитана на минусовые температуры.
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Ответ дляLaura555
Зимою мій їздить значно швидше. Літом, навпаки, якись вялий
Почитайте условия эксплуатации самоката
Резкие перепады температур - запрещены для батареи самоката.
ksusha1155• 01 мая 2022
На самокате с сумками никак, да и дороги кривые и вечные бордюры. Велосипед с корзиной как вариант
lana_banana04• 01 мая 2022
То вам лучше кравчучку купить для покупок. Самокат рассчитан на определенный вес, если вы на него станете с рюкзаком, в котором там хлебушек и пакет молока - то это одно, а если вы + нагрузите сумками тяжёлыми, то самокат может и не выдержать
Лучик_лучик• 01 мая 2022
1.8 км это не далеко. Может тележку на колесиках, чтобы много продуктов купить и нести не тяжело?
С самокатом Вы намучаетесь только тягать его.
ksusha1155• 01 мая 2022
Ответ дляLaura555
В мене рюкзак на спині і пакет двома ручками на рулі. По 20 кг іноді з магазину привозила
Ого, ви крута. Не уявляю, хіба по ідеальних дорогах.
ksusha1155• 01 мая 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Реально 1 8 км це дуже близько, краще пішки)
tanyayacuk• 01 мая 2022
Тільки не моноколесо) мені всі хто на них їздить , то на качку з Качиних історій схожі)
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Ответ дляLaura555
За три роки експлуатації мною, різкі перепади температур - це найменше з його пригод
Тогда вы точно знаете, что для самоката 1.8км нецелесообразно. Пока вынесешь, пока занесёшь. А ехать 5минут. Лучше уж 20мин пройтись пешком, чем носить такие тяжести ради 10минут езды