Дівчата,а ви теж помітили що останнім часом тут багато ****сидять? Спеціально не пишу про кого,але ви здогадались)То намагаються ленд лізом нам щось доказати то ще якась їх пропаганда.У особистих повідомленнях клянуть.Особливо гівно з них поперло коли зброї багато везуть нам.
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Ага) є трохи)
Але хочеться їм таке розповісти.
Я сьогодні бачила відео про мужчину у якого було ’мнєніє не как у всєх’ - щось там постив в інтернеті.
Там СБУ до нього прийшло. А він одразу сказав що ’уже так не думаєт’. Але його все одно забрали з собою - не повірили напевно йому.
І правильно зробили
Але хочеться їм таке розповісти.
І правильно зробили
А в білій рашці вусатий вводить смертну кару за ’інакомисліє’... То, може, приєднаємось?.. Нуачоужтам...
Mariya Prokhorova• 02 мая 2022
Ответ дляПеремога 2022
Почему у вас вылезла реклама окон в Санкт-Петербурге?
Опа , как цікаво )
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Може і приєднаємося, побачимо
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Може і приєднаємося, побачимо
...і чим ви тоді будете відрізнятись від орків?
Безимени890123• 02 мая 2022
Ответ дляІра.
Я вже неодноразово писала, що це проватний ресурс. Прорашинських пропагандонок тут неміряно. Їх видно за кілометр. І вихід один- банити їх. Вони виступають під лозунгами ´нє всьо так адназначна, включітє крітічєскає мишлєніє, ета майо мнєніє´ і так далі. Люблять наводити довгі метафоричні приклади, переливати з пустого в порожнє, переводити тему і перекладати з хворої голови на здорову, виводити людей на непотрібні емоції, викручувати ситуації, обережно засирати владу. Такі як вона раніше активніше працювали тут, тепер попритихли, молі. Але їх все рівно ще купа. Просто зараз їм з їхніми заготовками дають сильний відпір, тому поприкривали свої верещалки. Але блеють трикілометровими текстами свої ´тиради´, корчать розумних, хоча воно нах нікому не впало. Смердить за кілометр від них.
Все так! Єдине, що додам: вони ніколи не відповідають на конкретику і факти, ви правильно зауважили, емоції - їх все, вселити в людину невпевненість і почуття сорому за те, що, припустимо, не на фронті, не воює чоловік, син, брат, не волонтер, не донатиш на ЗСУ, тощо.
Mariya Prokhorova• 02 мая 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Реально, це перше, що я побачила на тих скринах! Ще ніколи Штірліц не був так близько до провалу?
І взагалі тема дивна, як і ’маскаліха’та реакція на неї.
я спочатку не могла прочитати ’ масхаліха ’
Ответ дляAlve
А ви пробували отримати громадянство? У мене колега з громадянством РФ (Бєлгород), мешкає уже 15+ років у Харкові , діти і чоловік -громадяни України. А у неї ВНЖ. Все футболять. І що їй робити? А тепер уявіть, як вона сидить третій місяць і не виходить, щоб паспорт на боокпості не показувати . І з Харькова тому не їде.
Вибачте ,але не вірю.У моєі родички чоловік громадянин Іорданіі ,отримав громадянство України через 6 років.
Безимени890123• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Чоловік вашої родички хотів, а в тій історії, або так хотіла, або брехня все від і до.
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
А я наоборот считаю, что тупость только у тех людей, у кого не возникает вопросов. Да, сейчас не время для ответов от ЗСУ и главнокомандующего, но ничего ужасного нет в том, что люди эти вопросы обсуждают на форуме. А агрессию такие вопросы, обычно, вызывают в том случае, когда ответа вообще нет, либо есть, но не в нашу пользу.
Я, например, в начале войны задавалась вопросом, почему пишут только о потере параши, а о наших потерях - не пишут. А потом мне объяснили, что это для того, чтоб враг не смог оценить остаток наших сил.
Та й без цього ну дуже вже багато наші писали та й пишут зайвого. Для нас - простих обивателів - ця інформація не особлива важлива, так як ми не дуже на цьому розуміємося... А ворог цю інформацію може використовувати у своїх цілях. Ось, наприклад, я проти, щоб освітлювали кругом і всюди, що Україні передають інші країни по озброєнню і таке інше... Ось навіщо? Щоб ті уроди знали, що у нас є і до чого бути готовими?
Ответ дляОлечка79
Я пожаловалась на Ваш коммент это раз.
Олю я знаю всего лишь по форуму и чаще наверное ее не понимала за количество тем ни о чем, но когда вот так вот пишут наглую ложь , то да, меня это бесит
Сейчас пожалуюсь на все ваши хамские комменты с угрозами !
Админы обратите внимание плиз
Вы хамите людям,я тоже жалуюсь на вас.
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Я вірю. У моїх знайомих приблизно так, правда, не зовсім. Там дружина живе вже близько 30 років в Україні, українка до кісткового мозгу. Вони з чоловіком свого часу вирішили, що вона не буде змінювати громадянство, бо їй маякувала спадщина, з отриманням якої їй, як громадянці іншої держави, світив болючий і запалений геморой... Коли там люди померли і вона оформила там спадщину, продала її і купила сину квартиру у Києві, то подалась на громадянство. Але це було вже як раз після 2014го року. І почався ’футбол’...
Mariya Prokhorova• 02 мая 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Это вы хотели этот сценарий с вашего скана?
Т е не обороняться? Второй раз вас встречаю в последнее время и пишите все перевернуто.
Первый раз писали что Американцы виноваты в войне.
В целом очень прослеживается впитывание вами русских пабликов, « американцы виноваты, путина вынудили, украина могла сдаться» - всех этих «заготовок», вроде пишите осторожно, но в целом это нитью прошито.
зачем вам это? Вы ж в Киеве. Вроде не потребитель тв в ордло. И не в крыму.
Почему вам близка риторика русских пиартехнологов? Таких вот на пошишечки, завуалированых
странная вы.
В неї завжди амеріканці винні , вона або троль , або консерва
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляAlve
Тю. У моєї подруги за два роки отримав, трошки грошей заніс , кому треба і отримав
Може, це пов´язано якось з країною, звідки подавач? Може, іорданцям, малазійцям, полякам та іншим все швидко. Може, саме тих, що з рос. громадянством, футболять?
Mariya Prokhorova• 02 мая 2022
Ответ дляОлечка79
Вы врач ?
не лікар то бастард , всім розказує що буде після сосіски
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ну той добре,що не всім без розбору видають.Хто хотів той отримав,хто хотів на двох стільцях всидіти ,тому дуля з маком)
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Тобто без розбору? Людина зробила вклад у нашу державу більше, чим деякі лощені патріоти... Так що не треба, добре? На двох стільцях людина сиділа, бо хотіла дитині квартиру... Що поганого у цьому? Вона кошти привезла в Україну, і всі платежі зробила в Україні (податки та інше). Чи треба було з українським паспортом дитині у общазі вошкатись, маючи варіант жити?
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Вона отримала ,те що хотіла)
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Вона отримала ,те що хотіла)
Вона хотіла громадянство держави, в якій прожила своє життя...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ну тоді я не знаю,чому їй його не дають,мабуть є на це якісь причини.Чоловік моєї сестри отримав легко,без хабарів і перепон.Закінчив медичний вуз і зразу після закінчення отримав.
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Почему безосновательную?У Вас хамство в каждом посте,наверное это для Вас привычная манера общения?
Та не всі ідеальні... ))) Ось для мене ви стали Дульцінеєю Маковою (бо дулі роздаєте наліво-направо). Може, і мені на вас пожалітись...

Allas_shop• 02 мая 2022
Ответ дляТеодорБастард
А теперь скажите мне, какое это все имеет значение с учётом того, что фарш невозможно провернуть назад? Ну кроме достижения собственного фана в поиске инакомыслящих и предании их анафеме за РАЗМЫШЛЕНИЯ (даже не за действия, Карл)
Совсем в бытовых реалиях делать нечего, что ли? Забот и текущих дел нет? В чем прикол?
Прикол в том, что вы сейчас в абсолютно заслуженном бане.
К сожалению, вас это не ’вылечит’, ну хотя бы аудитория отдохнёт от вашей пропаганды.