My Business• 02 мая 2022

ви будете купувати нерухомість для здачі в аренду в Україні після війни?

Результат:
вже голосів: 279
84 (30.11%) тиц
82 (29.39%) не буду
55 (19.71%) буду
38 (13.62%) продам свою і звалю
18 (6.45%) куплю за кордоном краще
2 (0.72%) куплю багато, щось та і вціліє
luda-00• 02 мая 2022
Я б купила але немає змоги, в мене вже пару років бажання, продати і купити в ін.місці, але там набагато дорожче ціни.

oboeva• 02 мая 2022
Ответ дляnikiya
А що не так з темою?
Я наприклад до війни розглядала такий варіант вкладення заощаджень. Наразі рада що не купила нічого під оренду.
Кто знает,что будет после войны и доживём ли.
nikiya• 02 мая 2022
Ответ дляoboeva
Тю, так давайте закриємо форум і взагалі нічого не будемо обговорювати) Все одно всі помруть рано чи пізно в підсумку
oboeva• 02 мая 2022
Ответ дляnikiya
Давайте
Mrs.Ochmonek• 02 мая 2022
а де варіант ’я б купувала, та нема за що’
Color never seen before• 02 мая 2022
Хочу купити дім або таунхаус. Подивимось.
nadia-74• 02 мая 2022
Ответ дляsnejs
Я наоборот хочу продать
Можно узнать почему?

Апель-синка• 03 мая 2022
Ответ дляsnejs
Я наоборот хочу продать
Сегодня прочитали новость, что реестры открыли.
Можете продавать
snejs• 03 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
Можете продавать
Я знаю, у меня муж в нотариальной конторе работает. Осталось только покупателя найти
Апель-синка• 03 мая 2022
Ответ дляsnejs
Так тут же пишут, что прям толпы желающих и на аренду, и на покупку.
mikshyta• 03 мая 2022
Ответ дляex-barbi
Кто ещё не смотрел, посмотрите фильм «Игра на понижение»! Может, выводы для себя какие сделаете!
Можете написати в двух словах висновки, в чому суть?
snejs• 03 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
Посмотрим как будеь продаваться, я ее еще даже не выставила на продажу, только реестры заработали. Мне не к спеху, помогиторю цены, за копейки продавать не буду
Bor bor• 03 мая 2022
Нет, пока россия существует в нынешнем фашистском формате. И не только в Украине. россия - это угроза всему миру, имхо.
25Lida• 03 мая 2022
Так, я це вже зробила в квітні. Тепер моніторю будматеріали, вирішую оптимальне планування, бо новобудова з індивідуалкою. І ось вчора прийшло усвідомлення того, що треба це все робити як найшвидше, бо в нашому місті після прильоту немає тец і чи буде опалення в квартирах наступного сезону-це питання.