frezia-frezia• 03 мая 2022

Якою ТМ користуєтесь для щоденного догляду за шкірою обличчя 39+

Цікавить вмивалка, тонік, крем, скраб...
elenandfriends• 03 мая 2022
La Roche posay

Лорисель• 03 мая 2022
в 39 + скраб це зло. навіть якщо жирна шкіра. в 39 років про механічні скраби та сульфатні вмивалки треба забувати.
тм RENEW, Shpiller, проф.корейські.
мені 41 .шкіра прекрасна. ні змошок, ні носогубки яскраво-вираженої немає. обличчя молоде і свіже.
але ще генетика 50% відіграє.
автор frezia-frezia • 03 мая 2022
Ответ дляЛорисель
тм RENEW, Shpiller, проф.корейські.
але ще генетика 50% відіграє.
Згодна, багато факторів впливу. Дякую.
Лорисель• 03 мая 2022
Ответ дляfrezia-frezia
Згодна, багато факторів впливу. Дякую.
щозранку роблю масаж на маслі спецальномунавчилася на Ютубі). якщо вмивалка ,то безсульфатна і оминаю область очей. увечері молочко +тонік. макіяж з очей знімаю спец.рідиною. не вмивалкою. молочко + тонік змиває добре косметику (тоналку,пудру). потім просто споліскую водою.
а далі як завжди. зимою використовую кислотні пілінги,легкі. про механічні скраби забула давно.
якщо хочете почистити шкіру- почитайте про Осмоклін. чудесна річ,пори чисті. в 40 років ніякими скрабами травмувати шкіру не можна вже. це не в 16 років.
і крем з спф постійно з березня по листопад. поки сонце є.
СтрашнаяНаташа• 03 мая 2022
Наразі Christina, до цього HL була. Не бачу різниці. І взагалі не бачу різниці між мною, яка користується всією лінійкою вже років десять(і лосьйон, і сиворотки, і креми для всіх ділянок окремо, і масла, і скраби, все-все-все) і моєю сестрою, яка якщо згадає, то раз на тиждень кремом яким-небудь намаститься. Різниця між нами півтори роки.
Елена1265• 03 мая 2022
Ответ дляelenandfriends
La Roche posay
И я этой пользуюсь
катерина12009• 03 мая 2022
Масло для умывания биодерма, скатка корейская, крем день и с спф 50 от пайот, крем ночь лифт шд от колистар, сыворотка с гиаоуронкой колистар, под глаза клиник все о глазах
kournosik• 03 мая 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
У меня тоже самое с сестрой разница 1 год
oksanapriymak1313• 03 мая 2022
Avene, Caudalie, обидві для чутливої шкіри. Дуже якісна косметика, якщо розумієш що саме за проблема. І так як основний догляд: умивалка тонік сиворотка супер просто!

Вакора• 03 мая 2022
Мне 39 лет, умывалка - пенка Avene, тоник lumene, эссенция и крем для лица Payot
Киппи• 04 мая 2022
Ответ дляЛорисель
тм RENEW, Shpiller, проф.корейські.
але ще генетика 50% відіграє.
А де ви купуєте косметику?
Лорисель• 04 мая 2022
Ответ дляКиппи
А де ви купуєте косметику?
у косметолога на розлив. косметолога з Черкас знайшла тут багато років тому. Софія
Киппи• 04 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Можете поделится координатами этого косметолога?