Inna_A• 03 мая 2022

Відшкодування по 450 за комунальні

Сьогодні нарешті прийняли заяву у людей, в яких ми живемо за відшкодування комунальних по 450 з особи. Але сказали, що рахувати будуть не з моменту коли нас поселили, а з сьогоднішнього дня. Хто вже подавав. Як у вас?
kll lena• 03 мая 2022
Дуже цікаво. Відшкодують саме вартість комуналки по квитанціі чи просто 450 грн за кожного ?
kll lena• 03 мая 2022
У довідці впо ніде не указано дату з якої заселилися, лише дата видачі.
Ви подавали заяву на допомогу для впо?
автор Inna_A • 03 мая 2022
Ответ дляkll lena
Ви подавали заяву на допомогу для впо?
Так, довідка впо від 28 березня. Дату проживання вказували 17 березня. Виплати ще не прийшли
автор Inna_A • 03 мая 2022
Ответ дляkll lena
По 450 за кожного
ЕжеМышь• 03 мая 2022
Очень странно. Там в заявке таблица и в ней прописывается количество человекодней. С мая принимают заявку за апрель, сколько дней в апреле вы прожили, но не ранее, чем выдана ваша справка впо.
автор Inna_A • 03 мая 2022
Ответ дляЕжеМышь
Так і я так кажу. І ось куди ж тепер звертатись не можу зрозуміти
ЕжеМышь• 03 мая 2022
Может, ваши хозяева неправильно поняли? Или от вас денег хотят..
автор Inna_A • 03 мая 2022
Ответ дляЕжеМышь
Та ні, від нас точно нічого не хочуть) зрозуміли правильно. Сказали нарахування від дати подання заявки
kll lena• 03 мая 2022
Ответ дляInna_A
По 450 за кожного
Дякую. Оформити ці виплати ваше ніж впо. У моєї господині не знімали показники світла, думала може навмисно щоб не платити
ЕжеМышь• 03 мая 2022
Найдите имейл вашего цнапа или позвоните им, уточните. Я в свой и писала и звонила, мне предоставляли информацию
автор Inna_A • 03 мая 2022
Ответ дляЕжеМышь
У нас сільська рада, але там відправили в адміністрацію. Цнап відхрестився?
ЕжеМышь• 03 мая 2022
Ответ дляInna_A
А, ну я ж не знаю, где у вас подают документы. У нас это цнап. Сходите спросите, не убудет.
lesliya• 03 мая 2022
450грн це в розрахунку за проживання 1 людини за повний місяць!
Якщо подали заяву не 1 числа, то пеперахують за фактичну кількість днів з моменту подання заяви.Якось так мені пояснювали, телефонувала в Цнап. Ми вирішили не возитись з цією ’ допомогою’ , бо ще й щомісячний звіт власник має подавати:(
lesliya• 03 мая 2022
14,77 грн компенсують за 1 людину за 1 добу її проживання
https://prykhystok.gov.ua/
amoa• 03 мая 2022
Ответ дляkll lena
Ви подавали заяву на допомогу для впо?
Так в справке указывается по какому адресу проживает человек и с какого числа.
alla1985m• 03 мая 2022
Отфутболивают власти как могут чтоб не платить по 450 грн тем людям которые приняли переселенцев, мотивируя что их домика нет в Реестре, который создан толи в 2013 году и туда в реестр попасть стоит два месяца волокиты и 3000 грн. Бо тот дом, который ты строил своими руками - не твой дом без бумажечки, которая подтверждает, что именно ты есть владелец того дома ’Документ на собственность’. У нас в городке многих кто принял людей жить послали власти!! Дома построены 30 лет назад, а их в реестре нет... То и нет собственника того дома, и платить некому . Но коммунальные тот хозяин платит.. Чувствую, скоро будут переселенцев и наши люди выгонять боясь лишних поворотов от властей.
alla1985m• 03 мая 2022
nata19031980• 04 мая 2022
Ответ дляInna_A
Да. К сожалению правда. Считается с того дня, как написали первое заявление. Несправедливо, но что поделаешь....