Меня необхідно корм зважувати для тварин, тому важлива точність.
Дивлюсь багато хто радить такий варіант.
Татьяна@..• 03 мая 2022
Главное не берите стекло, муж не посоветовавшись купил, знал, что мне нужны, такое г.... , очень не удобные.
elena-lyapunova• 03 мая 2022
в мене такі як на фото, років 3 вже, також корм собаці зважую щодня, ну і всяке інше що потрібно. Влаштовують повністю.
Ответ дляyulseva
Передивилась в Інтернеті і такої марки ніде не бачу в наявності( напевно зняли з виробництва
Orion
да, наверное, таки все. Жаль, их кофемолки я пользовала в хвост и гриву, разве камни не молола, у радиотелефона тоже только после купания перестало работать табло )
Ответ дляБасина
Чим вам скляні не зручні? Ніяких незручностей не помічаю...
Если взвешивать что-то объемное, например коробку или торт на подносе, или миску с широким дном, то не видно цифры. Или же нужно смещать центр тяжести и тогда не понятно будет ли правильный вес. Мне было дико неудобно. В итоге купила такие и очень довольна. Но они немного превышают бюджет автора.
Ответ дляYamarisha
Я ставлю глибоку супову тарілку, можна дном вверх, але не обов´язково, і на неї зверху ставлю об´ємне.
Ответ дляYamarisha
Да понятно, что можно приспособиться, но если весы еще не куплены, этого можно избежать.
Не бачу ніяких складнощів з ними. Мені зручніші пласкі скляні ваги. Я не часто важу щось об´ємне. Мити і зберігати їх простіше. Кожному своє, тому я б не була така категорична.
Татьяна@..• 04 мая 2022
Ответ дляБасина
Ну каждому свое, мне их даже протирать не удобно, постоянно циферблат включается.