Если нельзя такое спрашивать напишите закрою тему . Как работает пво возможно кто-то читал и вникал ??? Оно ракету сбивает абы где или как-то следят чтобы на дома не упало ??? Мои родители живут на окраине и сегодня пво сбило и это рядом , понятно теперь всех трусит и я на нервах , а вдруг бы сбило и на дома упало ((((
Безимени890123• 03 мая 2022
Уламки летять куди завгодно, але вони несуть набагато менше небезпеки, там вже нема вибухівки. Шматки метала і вогню з неба, може бути пожежа, але це не йде ні в яке порівняння з ракетою
Безимени890123• 03 мая 2022
Ответ дляmanunya19
Сбили на окраине, где нету домов, но это 5 минут пешком от домов жилых
Якби не збили і ракету влучила за 5 хв.ходу до домівок, то на місті тих домівок була б вирва і всьо.
Безимени890123• 03 мая 2022
Ответ дляmanunya19
Это понятно я имею ввиду следят ли как сбивают одно дело сбить над домами , а другое дело в поле …
Збивають, де перехоплять, намагаються не над житлом, але там ж не одна ракета іде на перехоплення.
Rikitikitavi_2022• 03 мая 2022
ну, у нас так сбило и упало в начале войны три на районе, включительно с обломками самолета и че? Это Киев. Реально на трех квадратных километрах, сбило три ракеты за три недели. А потом утихло как-то. Это война может упасть на кого угодно. У меня перед окнами упало во вторую ночь войны и че? Мама говорит уезжай в Европу, а мне норм. Единственно зеленые зоны закрыли, а так норм. Ну упадет то упадет, че я смогу сделать, ПВО работает как работает, лишь бы работало, без них вообще разбомбили все нафиг
Безимени890123• 03 мая 2022
Ответ дляIfsogirl
И купол просчитывает где упадёт ракета при сбитии, если над жилыми кварталами, то не сбивают.
Трохи не так. Залізний купол спочатку прораховує, куди може впасти ракета, якщо траєкторія польоту ракети прораховується як така,що ракета впаде не на жилі квартали, а впаде десь в полі, то на такі ракети купол взагалі не реагую. А вже те, що летить і загрожує людям, то те збивають, але з таким же ризиком, як і в Україні.
Ответ дляБезимени890123
Спасибо, что поправили.
Багато людей здивуються, дізнавшись яка країна має найбільшу і найдієздатнішу мережу ППО в Європі за межами Росії. Мова про Україну, спадкоємицю численних радянських ЗРК і споруд, що залишилися після розпаду СРСР. Що важливіше, багато з цих систем були найдосконалішими у 80-ті роки, забезпечуючи дуже міцну технологічну базу на яку Україна могла б покладатися, рухаючись вперед в 21 століття.
Безимени890123• 03 мая 2022
Ответ дляIfsogirl
Спасибо, что поправили.
Я доповнила. Ну, наскільки я пам´ятаю.
Ответ дляЮля 458
С*ка, шо ж за моїм вікном було 9:0 на користь ракет?
Безимени890123• 03 мая 2022
Ответ дляЮля 458
В статті так хвалять наші ПВО. Або розікрали або брешуть, але я схиляюсь до другого варіанту
Тут справа не стільки в якості, скільки в кількості. Саме сильне, що є у нас - це С 300, вони перекривають 75 км, а тепер врахуйте площу України і скільки треба тих комплексів. Так, ще є літаки, але все одно, тих зрк треба ну
дуже багато.