У військоматі вилучили військовий квиток , вислали повістку не особисто знайшли в дверях.
Він хоче їхати назад по прописці в Київ і там іти на службу, бо тут немає нічого. Має він право забрати військовий і поїхати по місцю прописки на службу??
Olij1974as• 04 мая 2022
Ответ дляkanni
Ваш муж молодец. Пошел добровольцем? Не все готовы быть добровольцами. Не все могут представить себя убивающими живых людей. Если призовут по закону - тут уж деваться некуда. Ну так пусть призовут по закону, а не с нарушением закона. Это ведь не сложно - соблюдать закон, а не чинить произвол.
Он не доброволец ,вызвали смс
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляДетская обувь@
Ну я можу їх зрозуміти,з західної також багато воює.І я не буду чоловіка біля своєї юбки тримати,але так відправляти також не правильно.Була мама з сином,які вибралися з пекла,і тут сина також не відпускали ,при тому що в нього були проблеми зі здоров´ям (((
Ви думаєте ,що місцевих таким чином не мобілізують?
Ответ дляkrasotuli4ka
В нас черги в воєнкомат були, по 3-4 дні люди стояли, щоб взяли. А переселенці приїхали і бухають, а коли їх запитують, чого своє місто не хочуть захищати, то відповідають, що вони не дибіли, і хай хтось інший воює-військові, бо вони за це гроші отримують.
Сказочница
Ответ дляmamaМия
Нехай не ссить, можете порвати/викинути. А може сходити поцікавитися. Даю 100%, що вас там відправлять назад, у мене в Києві купа знайомих, які тусять під воєнкоматом і ніхто їх нікуди не бере, навіть на навчання.
В Киеве все как всегда.
Зато парней из сел отлично забирают и потом в гробах привозят.
Ответ дляAlinka_15
А вчора ВР прийняла ще зміни, за якими ТРО можна відправляти до бойових районів. От цікаво чим керувались? Люди яке
тренування в ТРО проходили? Три рази стріляли за місяць? Та слухали 3 лекції з медицини?
А ви думаєте в учебці вони всі два тижні стріляють?))
Prokopenka• 04 мая 2022
Ответ дляkrasotuli4ka
Удалено администрацией...
Ответ дляjana.jana
Моей сестры муж в одной из бригад,не буду говорить какой в горячей точке с начала войны.Он прекрасно знает обстановку кто и от куда служит.70% с ЗУ,а те,чьи территории обстреливают и оккупируют ,сидят тихо по норам
Не может ваш муж прекрасно это знать. Он может знать это только о своем взводе, роте. Не более. Остальное - только по слухам.
Tatarbunara• 04 мая 2022
Зато після перемоги знову буде купа тем, що ж дарувати на День захисника
а то і на День ЗСУ
Ответ дляMira29-c3c3
Ок.А якщо в одній з громад нашої області зареєстровано майже три тисячі переселенців,в основному сім’ї з чоловіками.Повертатися за місцем реєстраці чоловіки не планують.То хай наші хлопці захищають і гинуть ,а вони будуть сидіти в безпечному місці ?
Я имела ввиду,когда вручили повестку,идти после этого в свой военкомат,а не на ЗУ
Kupiryukzak• 04 мая 2022
Ответ дляmamaМия
Учебки сейчас полностью укомплектованы, вчера мне сказала родственница военная.
Tatarbunara• 04 мая 2022
Ответ дляанна 1986
В Киеве все как всегда.
Сільські хлопці у переважній більшості служили в армії.
Ответ дляkanni
Они сидели за границей или выехали 24.02. Очень многие работают водителями. У многих 2 паспорта: украинский и другой страны.
У моих знакомых как раз водитель сын. Сейчас водителей разрешили бронировать от призыва через Минифраструктуры. Так первый месяц сидел за границей. Теперь, когда его забронировали от призыва, въехал с товаром, повидался с родными, денег и подарков привез и снова выехал.
у вас якесь формування не чітке.Виходячи з нього всим водіям мужчинам призивного віку можна виїзжати за кордон?))))у мене маса знайомих які ходять в море і працюють дальнобійниками,але вони не з ЗУ і що???
ще скажіть,що на ЗУ одні жінки залишились,а чоловіків геть немає.
В перші дні війни з Польші був наплив мужчин,які повертались в Україну,до воєнкоматів стояли черги.
А зараз плач піднімають ті,хто втік на ЗУ від війни і тихенько сидів.А тепер гонять ще на мужчин з ЗУ,бо бачте їх таки призвали.От
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляTatarbunara
Неправда.
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляProkopenka
А Ви, пані, слідкуйте за собою
на відміну від вас ,бабами я тут нікого не обзивала.
Ответ дляOlen4a
А ви думаєте, що там вони тільки марширувати будуть? Та носочок тягти? Різниця між підготовкою у військовій частині, та в нинішніх ТРО, де нн-на кількість людей майже цивільні, але патріотично налаштовані, величезна. Реалії.
Prokopenka• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
А, це образливо?)) А такі теми взагалі - ні? Та гинуть хлопці і наші кожного дня! Заспокойтеся вже!
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляLilittte
Та нікуди вони не підуть.
Mira29-c3c3• 04 мая 2022
Ответ дляProkopenka
Так хто тему створив?Мешканка ЗУ? То ви свій гнів правильний переадресуйте автору сього опусу ,а не обвинувачуйте «баб»з ЗУ.
brenda2305• 04 мая 2022
Автор, раз ваш муж уже пошел по повестке, и видимо, его будут отправлять на учения, в Киев он уже не уехать.
Ему не нужно было ходить в военкомат по повестке в двери, а просто вернуться домой и ждать вызова из своего военкомата. Но раз он уже пошел, теперь поздно бить Боржоми.
Истории со странной мобилизацией чаще всего встречаются именно на западной Украине. Когда ловят, вручают повестки людям с белым билетом, знаю случаи, когда и медкомиссии толком нет. В ФБ много историй можно прочитать от реальных людей. И мне кажется, это повод МО разобраться с военкомами на западной Украине. Почему так происходит, я не знаю. Но факт есть факт.
Я из Киева, и нахожусь здесь. У нас тем, кого нужно мобилизовать звонят и спрашивают, где вы находитесь. Если по месту, приглашают придти. Если нет, просят приехать или встать на учет по временному месту жительства. Если мужчина игнорит, его подают в розыск.
Marina_twins• 04 мая 2022
я напишу непопулярную мысль, но никто не задумывался, что многие переселенцы лишились жилья, надежды вернуться в свой город практически нет, так как там уже ни жилья, ни работы нет - все разрушено? А тем кто на западной части Украины еще очень много чего можно потерять. Поэтому я бы тут не акцентировала внимание на том кому что нужнее защищать, так как вопрос очень спорный. Мы когда были во Львове, то видели какой спокойной и прежней жизнью живут там люди и как сложно тем, кто переселился. Еще удивляет огромное число семей с западной Украины заграницей, причем многие с мужьями (внешне здоровые, детей не более 2), вчера только на десткой площадке 2 такие семьи встретили. Еще встретили женщину с дочкой, которая сдала свой дом на западной, а сама уехала заграницу и тут полностью живет за счет другой страны. А на фоне просто дичайшего повышения цен на жилье на западной... Понимаю, что мой пост не понравится многим, но это факты, которые никто почему-то во внимание не берет. Если что-мой муж не отсиживается на западной. Но при этом я понимаю, что вернуться в свой город с детьми мы сможем очень и очень нескоро, мы, вынужденные переселенцы, уже лишились всего (
Ответ дляБася-Мася
Удалено администрацией...
вам не соромно?ви знаєте скільки лише з регулярної армії ЗУ на передку?вони кожного дня в оперетивних зведеннях фігурують.
і ті дірки,які ви озвучуєте,це поранені або загиблі воїни...
дуже добре бачу деякі влаштувались,втекли в тил і сидять тихенько,а як тільки зрозуміли що і вони мають віддати борг державі,впали на жертву,фу...
у нас пішли мужики захищати на передову,навіть багато добровільно.
Хто залишився з мужиків,взялись за волонтерство:приймаємо біженців,вивозимо біженців з зони боєвих,вивозимо до кордону,збираємо гум.допомогу переселенцям,військовтм,притулкам для тварин,возим особсто цю допомогу в гарячі точки мирним і військовим.І це роблять не тільки мужчини,а і жінки.При чому все це робиться безкорисно і багато чого зі свого карману.
А тут глянь,запхали своїх паїньок під спідниці і ще поливають брудом,тих хто віддав життя або здоровя за мир в країні...
Ответ дляБася-Мася
Это конченные какие-то так ответили. Их, к счастью, меньшинство
Такого меньшинства к нам понаехало 70000.Машины кидают где хотят по середине улицы,все кафешки и бары забиты убегающими,которые громко ржут как лошади и попивают коктельчики утром.И мужики как петушки целый день по паркам гуляют
Prokopenka• 04 мая 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Яка різниця хто створив?)) Хто коментує ? Хто постійно про переселенців пише? І обов´язково у вас усі вони ’бухають’... Як не зайдеш у ФБ, так кожного разу на очі пост від мешканки ЗУ типу ’ ой, понаїхали і бухають! Де наш військомат?! Ловіть цих гадів і на Донбас!!!’ При цьому прикладають фото та відео, на якому батько гуляє з візочком (!) ....В тихаря знімають та викладають у мережу. Цих людей як назвати?! Жінка? Та ні! Саме баба