Оккупанты воруют у украинских фермеров зерно на временно оккупированных территориях Украины.
Об этом министр аграрной политики и продовольствия Николай Сольский рассказал в интервью "Настоящему времени", сообщает пресс-служба Минагро.
По его словам, министерство в последнее время получает много информации от фермеров, находящихся на временно оккупированной территории о массовых воровствах оккупантами их зерна.
"Весь агробизнес, традиционно общающийся между собой, знает об этих фактах. Я лично это слышу от многих владельцев элеваторов, которые находятся на оккупированных территориях. Речь идет об откровенном грабеже, который иногда даже пытаются документально оформить, даже составить какие акты", – рассказал Сольский
Dark_Yasna• 04 мая 2022
Ответ дляТриАна
Хай би наші ті склади потруїли пшениці що б виздихали мразі коли наш хліб жерли
они же им могут накормить и наших, не забывайте! в тех областях, что под ними сейчас.
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляCarin
А кто напомнит, где посмотреть официальные объемы экспорта зерновых?
Меня интересует, сколько мы в Европу отправили в этом году.
В гуглі)
’Україна є великим світовим виробником та експортером зерна, і майже весь її експорт традиційно здійснюється з чорноморських портів. Щомісячний експорт зерна до війни перевищував 5 млн тонн. ’
Але більшість - не в Европу, а Африка та інші
Dark_Yasna• 04 мая 2022
Ответ дляYN8678
Если попасть в оккупацию,то да. Думаю будет уничтожение украинского народа, причем в жуткой форме
у них цель побольше зомби заиметь, не пугайте людей.
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляDark_Yasna
та ну, чим труїти сотні тисяч тон зерна, які вони вивозять, це ж треба тони отрути
але ніхто б цього не робив ні в якому разі
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляCarin
+
Україна на сьогодні вже перестала бути «житницею» однієї лише Європи. «Минулого року (2020) ми зайняли друге місце у світі за експортом зерна, поступившись лише такому гіганту, як США. Це при тому, що Штати більші від нас у 16 разів, пропорційно вище потенціал розвитку агросектору», — акцентує зі свого боку голова Ради з питань іноземних інвестицій та економічного розвитку України Роман Бабіцький.
А хтось ще сумнівається? Після того як вивозили б/в труси і ліфчики своїм жінкам, мені уже не дивно нічого. Росіяни - це ледарі. Працювати не хочуть. А все життя тільки горілку п‘ють і крадуть все що бачать. З Чернігівщини встигли ліс вивезти. Після себе лишають тільки розруху.
Ответ дляYN8678
Это очень страшно. Но голодомор это геноцид, вот если Рашка захватит Украину,то может быть и голодомор, и лагеря, и изгнание с наших земель в Сибирь
С чего бы вдруг рашка захватила наши земли? Всё что они могли захватить, уже захватиши, дальше только наши будут идти освобождать
Nightbringer• 04 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Автор,воно то все буде,але й ціна така стане,що для багатьох буде недоступним (
В нас до війни пенсіонери ледь вирулювали (
нарулишь тут с пенсией в 2500(
Nightbringer• 04 мая 2022
Ответ дляhrushyk
В моєї мами 2100
Медсестра,вища категорія,25 років стажу
Що заробила,то заробила
Медсестра,вища категорія,25 років стажу
Що заробила,то заробила
в этом случае 37 лет стажа и 2500 (
и ещё кто-то завидует пенсионерам и тычет в них пальцем,что сидят на шее у работающих членов общества.
Ответ дляJR-88
А вообще, ещё месяц назад писали, что вполовину областей посевная вообще в обычном режиме.
Украине хватит и на экспорт даже частично, но не всем.
Не зовсім, Херсонська область - перекрили Краснознам‘янсткий канал, він пустий, рису не буде, бо потрібна вода. Все інше садять - але без поливу врожайність буде 30%
TATATA1973• 04 мая 2022
Ответ дляCarin
Укрстат, там є збірники по різним показникам, подивіться ЗЕД
Yulia-3262• 04 мая 2022
Ответ дляYN8678
Голодомора не будет. Скорее всего будут большие цены на продукты питания и не все люди смогут позволить себе питаться полноценно. Но 3 колоска и люди с вдутыми животами -нет
На окупованій території - ЛЕГКО! І беззбройні, зламані духом люди нічого не зможуть зробити . 33/34 - 10 млн людей. 46/47 -500 тисяч! Уявіть цифри! 46/47 це взагалі нонсенс , була війна і були ’хвашисти’ люди не мерли з голоду, прийшли асвабалітєлі і -500 тисяч заморених ГОЛОДОМ
TATATA1973• 04 мая 2022
Ответ дляhrushyk
В моєї мами 2100
Медсестра,вища категорія,25 років стажу
Що заробила,то заробила
Медсестра,вища категорія,25 років стажу
Що заробила,то заробила
і з них 4 медучилище? ТО пільгова пенсія, ч в той рік як шла то коефіцієнт був низький. У моєї мами, коли йшла було 36 загального і 34 педстажу в 55 років, висока зарплата, але в 2006 році коефіцієнт був якийсь низький, то чуть більше мінімальної отримала. Потім трохи підняли. Але у батька мінімальна була, бо їх у 2000м виперли раніше на пенсію, то зараз 3400 грн.
Ответ дляTATATA1973
Так,в мами пільгова пенсія