Боже…… так надіялась на чудо🙏
Ответ дляВиталинаВасильевна
Просто связи нет ,не прорвались, не мелите
Удалено администрацией...
Ответ дляКВІТКА-6965
Писали, що інфа не підтверджена
Ну якби це оф паблік
Princess Asya• 04 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще є ось такі коментарі
рашисты разные, именно военные. есть такие, кому пофигу на мирных и они дают им уезжать, спасаться. по-разному.
а провести технику, это наверное на танке ехать надо.
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляВиталинаВасильевна
Я читала, що вийшли на звязок хлопці
Николь1986• 04 мая 2022
Ответ дляSelena*
Я читала, що там глибина бомбосховища витримає атомну бомбу. Є запаси води та їжі.
Але якщо орки прорвуться, то мабуть не залишать нікого живими :(
Пусть лучше так, сразу, чем в плен и потом будут делать то, о чем солдат ( если его так назвать можно, просто мразота) рассказывал своей мамашке по телефону. Сволочи.
Ответ дляSelena*
Логически правильным шагом было бы заманить орков на территории завода и по согласованию с азовом накрыть артиллерией.
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще є ось такі коментарі
Коментарі топчик
Тобто що людей вивезти, що зброю різниці не має
Ответ дляinna5577
Удалено администрацией...
А звідки ви знаєте помогли чи не помогли?
KateFrosty• 04 мая 2022
Ответ дляiirbis
Яку допомогу від них ви чекали?
Мабудь, щоб зібрали чоловіків і відправили туди на допомогу. Тількі почитали на Банковій теми тут і зрозуміли, що всі, хто хотів, і так вже допомагають країні. Інших дружини не відпустять, бо їх дітям потрібні живі татусі, а дружинам чоловіки.