Порадьте сторінки-магазинчики або бренди одягу, що ок по якості та ціні.
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляyulseva
За перший бренд дякую, придивлюсь. А за famo заходила якось в тц, то склалось враження, що це той же Алі експрес, але з переплатою.
За все не скажу, а футболки базові прекрасної якості колір, шви, стан все як нове після багатьох прань
Шапки донька теж відносила, катишків не має
Норвежская_лесная• 04 мая 2022
Ответ дляSolly85
я несколько раз заказывала dia-dia, но цены немного завышены, хорошо со скидками брать. знакомая брала наш бренд Ромашка, там цены ниже, но качество вполне хорошее
Dia dia и ромашка очень классные тоже, я покупала там и гольфики, и платья
Крыска-Алиска• 04 мая 2022
Сейчас все беру VOVK, раньше не была знакома с этим брендом, но сейчас переселенцам они помогают одеждой, поэтому набрала очень много хороших вещей. Благо размер S позволяет, подходит все🤭
antananarivu• 04 мая 2022
Siyai- отличное качество при правильном уходе и супер дизайн. Вне всяких похвал общение, горжусь, что наше)).
antananarivu• 04 мая 2022
Ответ дляLenina
Grandua
Очень качественные ткани и пошив
Canome.wear теплый спорт костюм супер!!
Стрекозявка• 04 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Cabanchi.com один з найкращих для мене. Ще famo футболки кепки шапки брала
Дайте пж ссылку на первое, не могу найти
Ответ дляКрыска-Алиска
Проблема, то коли хs, а зріст не самий низький. Завжди щось підстріляно виглядає
. Але то досвід двох років тому, як шукала сукню на ДР. Можливо, що щось змінилось. Потрібно буде знову зайти)
antananarivu• 04 мая 2022
Ответ дляyulseva
Дякую, носиться також добре?
Ни катышки, ни линьки, ни усадки ! Брала цвет капучино.