1мишка• 05 мая 2022

Oppo смартфон варто купувати? Чи інший бюджетний?

В магазинах зараз біда з вибором телефонів. Вибір лишився серед орро, рілмі і ксіомі. Самсунги, навіть бюджетні, дуже виросли в ціні.
Потрібно, щоб було більше памяті, хороший екран і камера. Ну і щоб батарея не швидко розряджалась, і звичайно без глюків і тупняків.
Мій старенький самсунг вже мене замучив.
AVIV@• 05 мая 2022
Покупайте смело, мужу покупали 2 года полет нормальный, причем летал в реальном смысле ни один раз.

Протея• 05 мая 2022
Я би взяла сяомі однозначно і без роздумувань
k julia• 05 мая 2022
У меня и у мужа Орро, довольны, уже больше года пользуемся.
автор 1мишка • 05 мая 2022
Ответ дляПротея
Продавці чомусь на мої бажання радять саме орро, хоча я теж більше дивалася на сяомі, давно відомий бренд. Зокрема редмі нот 11.
Светлана2409• 05 мая 2022
Вибирали два дні тому для племінника, ціни дуже зросли. +2 тис щонайменше, обрали редмі 11. Ніби по тим параметрам, які ви описали підходить. Там ще є серія покко . Також нічгенька за доступну вартість
NafffAnja• 05 мая 2022
В малої оппо 1,5 роки-жодних нарікань
Малому теж братиму оппо
irina2005• 05 мая 2022
Взяла орро, бо втюхав консультант. Говорив, що телефон цей кращий ща ксіомі, якщо брати одну ціну. Особливо щось кращого не побачила. Але!!! Сиділи трьома сім´ями в погрібі, то з усих телефонів мережу ловив лише мій!!! Лише з мого могли звонити. І інтернет ливить краще, ніж інші, що були. Не знаю з чим це зв´язано, сама приємно здивована.
автор 1мишка • 05 мая 2022
Ответ дляСветлана2409
Теж дивлюся на редмі нот 11 і орро рено 5 лайт.
Консультанти росо не радять, кажуть, що після самсунга буде розчарування.
Протея• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Ну он внизу всі його хвалять, беріть

автор 1мишка • 05 мая 2022
Ответ дляirina2005
Який страшний досвід користування в наших реаліях.
Яка у вас модель?
Свій старенький самсунг точно залишу як надійну запаску, із звязком у ньому все нормально.
Джулияробертс• 05 мая 2022
Ответ дляirina2005
Чого ви думаєте, що консультанти їх нав´язують? Може дійсно радять хороший варіант... А по темі, не знаю, потримайте телефон, візуально оцініть і ви точно виберете свій.
irina2005• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Яка у вас модель?
А15s
Veronika_100k• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Из них двоих у редми нот 11 лучше процессор.
Вилами по Воде• 05 мая 2022
2 год хожу с оппо отлично всё)
jmenjka123• 05 мая 2022
У меня POCO x4 Pro 5G. Отлично держит заряд, на полтора дня хватает. Памяти много. Камера хорошая. В руке удобный. Выбирала между редми нот 11 и росо. Остановилась на этом. Пока все устраивает.
anta_res• 05 мая 2022
Купили и сдали на следующий день. Покупали модель в такой же ценовой категории, как xiaomi. Вообще не подошёл. Камера ужасная.
Решка7777• 05 мая 2022
У сына ..юзает активно . Он активный и с игрушками
ludmila905• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Ну,не знаю.В мене POCO,брала ще у вересні,навпаки його всі хвалили.
вика2567• 05 мая 2022
Вообще одного поля ягоды. Что Сяоми,что Реалми,что Орро. Все хорошие. Но у нас в семье прижились Сяоми. Poco X3 в прошлом году дочери купили, очень хороший телефон! Большой экран, фотки отличные, батарея держит долго,памяти 256 гиг.

автор 1мишка • 05 мая 2022
Ответ длявика2567
Нажаль, таких моделей вже нема. А ті, що є, то консультанти краще радили орро.
вика2567• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
А что есть?